Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miert hallottam ezeket a...

Miert hallottam ezeket a hangokat?

Figyelt kérdés
Az egesz ugy kezdődött hogy felalomba voltam mikor sugdolózást hallottam ilyeneket hogy "nevem" "nevem ne aludj" meg hogy "itt vagy?" Nagyon rossz volt nem tudtam mitol van bedugtam a fulem es ugy aludtam , mikor reggel felkeltem hallottam megint, nem volt itthon senki ,már bogtem a félelemtől mikor baratnom beszolt (együtt szoktunk suliba menni) mikor kimentem futva latta hogy remegek könnyes az arcom es fal feher vagyok , elmondtam neki mi a baj es mondta hogy menjek be hozzájuk majd az anyukaja felvisz bementünk minden es ott nem hallottam de utanna mar beletörődtem egesz nap a nevem hallottam de mivel társaságba voltam nem féltem ez kb addig volt meg elegem nem lett es mivel aztgondoltam hogy valami lény ,megkertem hogy hagyjon beken es 1napra ra mar nem hallottam semmit ,olyan valóságos volt be tudtam képzelni? Mitol? Miert?

2017. ápr. 16. 13:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%

Én múltkor egy tini lányt láttam beszélgetni a fallal, csak járműből.

De most mitől félsz? Nem lehet veled beszélni?

2017. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok klinikai eset.. De mondjuk megtanulhattam volna mar hogy az első valasszolok 60%-a troll :D
2017. ápr. 16. 14:04
 3/14 anonim ***** válasza:
28%

De most sem mondtad meg, mitől félsz.

Erőszak, halál?

Te irányítod az életed. Nem? Nem izgalmas? Azt is tudod, hogy nem a szomszéd pedofil volt, aki sokkal veszélyesebb. Nos?

2017. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%

Lucifer 666 te komolyan az ördög vagy

őt képviseled



hagyd már békén és tiltsanak már le

2017. ápr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lool a szomszédom az tenyleg pedofil :D de letilthatna mar igazan az oldal :))
2017. ápr. 16. 14:15
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
De most mi bajotok van? Hogy irreális a félelme? Nem különleges ettől? Vagy csak nem megy majd a kuruzslás és lehúzás?
2017. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 thoomas26 ***** válasza:
100%
Akár képzelted, akár egy szellemmel volt dolgod, jól látszik, hogy a félelmed mennyire táplálta e jelenséget. Amikor már társaságban voltál, nem féltél, volt erőd ahhoz, hogy elküld. Ha azóta nem jelentkezett, nem biztos, hogy csak képzelet volt.
2017. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Lehet h tényleg csak beképzelted a dolgot, de lehet ez valamilyen mentális betegség is. Ha megint fogsz hangokat hallani, akkor érdemes lenne felkeresned egy pszichiátert. Ezt jó szándékból mondom!
2017. ápr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolso ,Nincs semmilyen mentális betegségem
2017. ápr. 16. 15:30
 10/14 A kérdező kommentje:
ma 14:59 köszönöm végre valaki! Annyira lehetetlennek tűnik ennyire beképzelni valamit hogy az mar teljesen valóságosnak hat
2017. ápr. 16. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!