Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tegnap este hajnali 2 órára...

Tegnap este hajnali 2 órára egy barátommal kellett volna találkoznom de közben furcsa hangokat hallottam. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Este fél kettökor elindultam és olyan volt mintha egy macska nyávogna elöttem...nem törődtem vele mentem tovább nyomkodtam a telefonomat.....egy 10-15perccel később feltünt hogy ugyanolyan távolságból hallom a hangot..nem is törődtem vele gondoltam biztos csak elöttem cikázik valami állat...mikor a bárátom háza elé értem hirtelen mintha pár méterrel a fejem felett lett volna az a valami....és mivel a haverom se jött ki ezért mivel már nagyon paráztam elkezdtem rohanni haz

áig és akkor viszont olyan volt mintha leszállt volna a földre és ugy 5 méterrel lemaradva futott utánam...és tuti hogy nem képzeltem mivel van róla hanganyagom de nemtudom feltölteni....volt ott valami...de mi?!


2012. jún. 28. 13:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

szerintem egy catbat volt:

[link]


biztas parzani akart

2012. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Mivel nincs bizonyítékod, így a szkeptikusok joggal mondják majd azt, hogy kitaláltad vagy képzelted. Én mindkettő felé húzok, és ha valami volt is, csak annyi, hogy megadat paráztattad be.
2012. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Hajnali kettőkor az agy fura dolgokat produkál,ha nem alvással töltöd az idődet...
2012. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Talán a lelkiismereted...Amúgy ha tudott repülni,miért futva követett?Félt,hogy utolér?
2012. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
bagoly lehetett
2012. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 szeman válasza:
biztos macskabagoly, bár az nem fut utánnad.
2012. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
valami démon lehetett szerintem
2012. jún. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Van hanganyagod, de nem tudod feltölteni? És mégis miért?
2012. jún. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Basszus, a kamu-o-meter kisípolt. Így befejezni... van ott valami.. de mi?! Bäzd, el kéne döntened, hogy rémmesékkel szeretnéd hülyíteni az embereket, vagy rohadt rejtélyesnek akarsz tűnni, mert úgy látszik a 2 együtt nem megy.
2012. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
15%
ááhdebiroom h egyesek csak azértnézik/irkának h offoljanak..-.- ha válaszolni akarsz vagy tudsz akkor atiird..!!! mertgondolom nemazértirta ki h a tibu*iságaitokat olvasgassa.-.-' ! kérdező:kérdezz meg valaki olyat aki érthozzá.. és a hanganyagot is mutasd meg..
2012. jún. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!