Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan juthatok hozzá Bob...

Hogyan juthatok hozzá Bob Frissell: Pólusváltás - A valódi teremtés 1. könyvéhez?

Figyelt kérdés
Nézegettem a neten, de mindenhol készlethiány van.

2017. máj. 10. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos én sem találtam meg nyugi . A pólus váltásról annyit kell tudni hogy 140000 _200000 vagy 1 millió évente fordul elő a földön. A schuman frekvencia a föld forgás mezejének az energiáját mutatja és azért szokott felcserélődni mert az energiák cserélődnek a föld energia rendszerekben. Nem fog a föld átfordulni meg ilyesmi ez tiszta zagyva amit összehordanak a tudósok nap mint nap erre a dologra . Nincsenek tisztába az univerzum változásaival és ők számokkal meg korlátolt tudományos módszerekkel vizsgálják a fejleményeket. Energiába nem gondolkodnak pedig itt a hiba. Vagy elhallgatnak minden dolgot vagy tudatlanok mert nem hiszek abban hogy most megfog fordulni a föld . És amúgy a teremtésnek semmi köze a pólus fordulásnak . Most is fokozatosan váltakozik fordul az energiák mennyisége és a kémia molekula protonok és neutronok meg az egyes elemek. Jó lenne ha felnőne az emberiség és nem zárkózna el a butaságaiba. Ahogy a Nasa is teszi . Valóban létezik élet a földön kívül más lények is vannak és az univerzum élete végtelen nem úgy ahogy kifejtik. Ezért sem csodálkozom hogy kisbabának tartják az emberiséget más fajok és ellenben a kihasználás manipulálás törvénye működik és igen mindent elhallgatnak mert ez nem az a világ amit mi nevezünk . Hamis minden . Most ébredj te is és minden kifog derülni hamarosan . Ha akarod beszélhetsz velem privibe.
2017. máj. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1 Nagyon elgurult az a gyógyszer...
2017. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!