Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban hogy Theresa...

Ti hisztek abban hogy Theresa Caputo médium?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak egy megrendezett,eljátszott csalás?
2017. jún. 16. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Szerintem Hard vagy Easy. De semmiképpen sem médium...
2017. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem tudom, de mindenesetre elég jófej, volt szerencsém személyesen találkozni vele.
2017. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, de ez az én szubjektív véleményem.


Lehet, hogy csak bennem van olyan elvárás egy médium felé, hogy tűnjön bölcsnek, kiegyensúlyozottnak visszafogottnak és talán ezen meggyőződésemet is csak egy sztereotípiára építem.


Nekem túl harsánynak és extrovertáltnak tűnik ahhoz, hogy médium legyen, de pl. az Ikrek jegy szülöttei is közösségi emberek és kifelé élnek, mégis, gyakran jók a megérzéseik.

2017. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dia4907 válasza:
“ Először megrendezettnek és hatásvadásznak tűnt a műsort, de most úgy tűnik, a gyászolók nem színészkednek. Még ha maga a háttér szervezett is, annak, aki hisz ezekben a dolgokban, megnyugvást adhat, és komolyan hozzájárul a továbblépéshez.” Theresa pedig, ha igazi médium, ha nem, kétségtelenül ért az emberi lélekhez, és segítő szándékú, egyszóval ő ilyen módon segít túllépni a gyászon és a tv-nézőknek is segít ezzel közvetve hiszen a nézők saját magukat képzelik bele a gyászolókba így ők maguk is gyógyulnak Theresa szavai által. Egyszóval, szerintem ő egy igazi különleges egyéniségű jótevő.
2018. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!