Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudnátok veletek megtörtént...

Tudnátok veletek megtörtént paranormális dolgokat mondani?

Figyelt kérdés

csak mert imádom olvasgatni :D

Na az enyém:Volt az hogy olyan 6-7 éves lehettem,amikor este anyummal aludtam,csak a kályha világított..Ekkor egy szerencsétlen parfüm leesett a szekrényről magától..Szerencsére nem tört össze,de én ilyen picikén úgy összefostam magam mint a bánat..

nem volt kinyitva ablak egy cseppet se hogy huzat legyen..és még arra vagyok kíváncsi,hogy ki látott kiskorában szellemeket? Köszönöm ha elolvastad



2017. jún. 22. 23:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat..Ment a zöld like :) #9 nagyon jó kedvedben vagy látom :D
2017. jún. 23. 15:33
 12/19 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon jót nevettem a 7-esen 😄😄😄😄

Apukám a saját lakásában halt meg,egyszerűen csak elszundított, és nem ébredt fel. Anyukám néhány hónappal apu halála után zörgésre ébredt hajnalban. Kereste a hang forrását,kiment a folyosóra,és apukámat látta,ahogy fény körvonalazódik körülötte,és kutakszik a szerszámos szekrényében. Többször előfordult,hogy lekapcsolódott a lámpa,mikor nem tartózkodtunk abban a szobában. Pedig ezt semmilyen technikai probléma nem indokolná. Apukám mellesleg nem szerette ha pazaroljuk az energiát.

Apukám évtizedekig láncdohányos volt. Sokat köhögött. Az egyik szomszéd megkereste anyukámat,és azt mondta neki,hogy 30 évig hallotta köhögni apukámat,és most teljesen zavarodottnak tartja magát,de délelőttönként,mikor anyu dolgozik,ő apukámat hallja köhögni.

Előfordul még,hogy ha anyu mondjuk a lakásfelújításhoz vesz valamit,akkor este magától zörög a zacskó,amiben benne van. Mintha érdekelné,hogy mi az...

Úgy érzem,hogy aput nem a temetőben kell látogatnom,elég ha a szülői házhoz megyek...

2017. jún. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%

Amiket én láttam, gyerekkoromban, nem volt ijesztő. Csak paranormális.


Egy vidéki rokonomnál, ahol nagyon szerettem lenni, 6-7 éves koromban egy reggel felébredtem, és ilyenkor mindig jól esett kicsit még feküdni az ágyban. Volt ott egy rossz tv a szemközti polcon, évek óta nem használta senki, nem is volt áram alatt.


Ebben azt vettem észre, hogy megy egy műsor. Nem volt színes, nem volt éles, olyan "áttűnős" jellegű volt; a formákat, mozgást lehetett kivenni belőle, de azt egyértelműen. Két-három cilinderes férfi táncolt a képernyőn, mintha valami régi varieté adása lett volna, hol ketten, hol hárman, de ritmusosan, egymás mozgását követve. Néhány percig néztem, majd elhalványult, és végül eltűnt a kép.


Már akkor sejtettem, hogy nincs értelme beszámolni róla a szüleimnek, mégis megtettem. Értetlenkedést, majd jóindulatú "biztos csak a fények játékát láttad a sötét képernyőn" jellegű választ kaptam.


Felnőttként ilyen jellegű "látomásaim" nem voltak, konkrét megérzéseim annál inkább, leginkább csekély jelentőségű dolgokban "tudtam" percekkel korábban, hogy meg fog történni - néha konkrét tudás, máskor erős megérzés formájában.

2017. jún. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%

Karácsonykor volt 4 hónapja, hogy a nagymamám elment. Nagyon hiányzott. :( Egy nap családi összejövetel volt, hogy együtt ünnepeljük meg a karácsonyt. A többiek kimentek enni. Én nem voltam éhes, ezért bent maradtam és nézegettem a nagymamámmal készült közös képeket. Felnéztem az üveges szekrényre és láttam a nagymamám arcát. (A falon nem volt egy kép se róla és a szekrényben sem) bejött anyám unokatestvére és azt látta, hogy dermedten nézek a szekrényre. Közben azt hittem csak képzelődöm, de kiderült nem. Megnézte, hogy miért nézek úgy oda és Ő is látta. Fogta a telefonját és lefényképezte. A mai napig meg van az a kép és tisztán kivehető az arca. A többiek nem akarták elhinni, de megmutattuk nekik a képet és Ők is csak néztek egy nagyot. Azóta sem láttam sehol sem az arcát....

....csak akkor amikor alszom.

2017. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
2017. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Még valaki? :\
2017. júl. 2. 22:13
 17/19 anonim válasza:
Mikor kicsi voltam kimentünk tesómmal medencézni és pár perc múlva a szobába a tévé olyan hangos lett hogy az udvaron is lehetett hallani, a legjobb az egészbe hogy a tv ki volt kapcsolva, senki nem volt a házba csak a tesóm meg én voltunk otthon.
2018. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Idèn Màrciusban az eggyik haveromnàl prezentáciòt kèszìtettünk Szerbia az 1.vilàghàborùban cìmmel (Dèlvidèki vagyok Magyarkanizsai) powert pointban ès egyszer csak a haverom kimegy wcre vègezni a dolgàt közbe èn a Metallicàt halgattam ès a gèpen szerkesztettem a cuccost 5 percmùlva kijön a wcről ès mondja hogy halja a macskàjàt a bejàrati ajtòn kapargàlni mire ő beengedi ès tovàbb csinàljuk a prezentáciòt ès egszer csak azt haljuk hogy valaki a padlàson a fejünk felett nehèz lèptekkel körbe körbe meg ès ekkor meghallottuk mintha valaki a padlàsajtòt ràznà erre mi kiszalattunk a hàzbòl ès nm is mentünk vissza mire az annya hazaèrt

....azòta nm tudjuk mi volt az..

2019. szept. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
UFÓ történet is jöhet? Amatőr ufológus vagyok. Egy délre lévő európai tengerparti városból jelentettek UFO jelenségeket (nem akarok városnevet írni, nehogy elárasszák az UFO turisták, de arrafelé vannak a nemzeti nyaralóink és nemzeti jachtunk is, amit most nemzetünk "nagyjai" használnak). Egy ufológus kollégámmal, Zsoltival elutaztunk ebbe a tengerparti kisvárosba, hogy felvételeket készítsünk. Reggel indultunk és délután érkeztünk meg. Kitelepültünk a tengerpartra. Nyár volt, figyeltünk az alig fürdőruhás lányokat. Egy távolabbi öblös rész közelében még cápát is láttunk. A strandos részre visszaérve gondolkoztunk azon, hogy mi is megfürdünk, bemegyünk a strandoló lányok közé, de a hivatástudatunk erősebb volt. A parton kémleltük az eget és a tengert (és a lányokat), de nem észleltünk semmi rendkívülit. Beesteledett, összeállítottunk egy sátrat a parttól távolabb, eső esetére. Az éjjel első felében sem volt észlelés, de hajnali 3 körül egyszer csak megláttunk a tenger felszínén egy világító pontot. Nyilvánvaló volt, hogy csak egy hajó jelzőfényei. Néha ránéztünk, fél óráig lassan haladt ez a kis fény a tengeren, de egyszer hirtelen elkezdett emelkedni, fel, az égbe, egyre gyorsabban, de halkan, egyéb fényjelenség nélkül, egészen a sztratoszféra határáig, ahol mintha pályára állt volna. Hihetetlen volt, mert ez egyértelmű UFO észlelés volt. Még soha nem láttam azelőtt élőben UFO-t. Készítettünk róla felvételeket a felállványozott kamerával, de nem sikerültek túl jól.
2019. szept. 2. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!