Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan idézzek elő alvásparalí...

Hogyan idézzek elő alvásparalízist?

Figyelt kérdés

Van itt olyan akinek már volt ilyen élménye?


Hogyan állmodhatnék tudatossan?



2017. jún. 28. 18:26
 1/7 anonim válasza:
74%
Ki az a hülye, aki szándékosan akar belépni Freddy világába? :o
2017. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1. Es azok akik adrenalin függők vagy nemfélnek a horror filmektol
2017. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nevezz hülyének, de én szeretnék...

És én szeretem a horror filmeket

2017. jún. 28. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre azt írom kérdező hogy jobb nézni a péntek 13-mat mitsem szerepelni venne:D
2017. jún. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Az alvásparalízis meg a tudatos álmodás két különböző dolog.

Előbbit a goblinok idézik elő. Rá ülnek a mellkasodra.

[link]

Ilyenkor megbénulsz, rosszabb esetben hallucinálsz is, vagy ki lépsz a testedből.

Veszélyes dolog.


A tudatos álmodást meg te idézheted elő, ha az álmodban rájössz, hogy te csak álmodsz. Ha például napi rutinoddá teszed a jelek megfigyelését, akkor könnyebben felismered az álmot. Ilyenkor képes vagy irányítani, repülhetsz, lebeghetsz stb.

2017. jún. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes választ, ment a zöld kéz^^
2017. jún. 29. 23:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom miért érdeklődnek a tudatos álmodás felöl annyian. Barátnő hiányában ezen keresztül akarják kielégíteni szexuális vágyukat.

Ebben 100% biztos vagyok, hogy a kérdezők 99%-a azért fordítja figyelmét ebbe az irányba.

Természetesen a kérdező abba a kevés 1% sorolható, akinek motivációi az erkölcsi határok célszallagját nem szakítja át.

Félelem oldására, terápia, használni szabad, de természetfeletti dolgokra tilos, bántani...mindent megtehetsz, de ott sem következmények nélkül. Fóbiák, visszatérő álmok kezelésére szabadna használni.

Nehogy GT5-nek képzeljétek azt a világot.

Megfigyelésre szabad használni, a tudatos álmodás csak annyit jelent, felismerjük, s nem azt, hogy teremtesz oda valami álomvilágot, eleget álmodunk kétlábon is.

2017. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!