Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Telihold mennyire befolyásolja...

Telihold mennyire befolyásolja a személyiségeteket?

Figyelt kérdés
Vagy 2-3napja észlelem ezt,pont éjszakás vagyok..érdekes dolgokra lettem figyelmes.Amikor telihold van,valamiért mindíg iszom,de nem presszóban... olyan dolgok marcangolnak,amit megéltem és mintha valami negatív külső erő végett tudhatok magaménak.Nem vagyok sem vallásos,sem pedig mánikus okkultista,vagy megszállott.
2017. aug. 9. 00:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
akkor a Hold nemhagy pihenni whahaha....engem meg a meló ,de már csak 6-ig szopok bennt az irodában....
2017. aug. 9. 04:45
 12/16 anonim válasza:
Uuuh jézus, ilyenkor adok hálát, hogy diák vagyok és élvezem a nyári punnyadást lol
2017. aug. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok farkasember, de te úgy látszik részegfarkas vagy.
2017. aug. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Teliholdkor mindig jól alszom. Olyankor nem vagy ritkán vagyok kint csillagászkodni. A fénye elnyomja a környező objektumokat. A Hold sem az igazi olyankor.
2017. aug. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem a telihold mindig pozitív, valahogy jobban sikerülnek dolgaim, és az én hozzáállásom is megváltozik. Furcsa, de így van, ezt tapasztaltam.
2017. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én teliholdkor mindíg álmosabb vagyok.

Új holdkor meg van hogy éjfélig fenn vagyok mert nem tudok elfele aludni.

2017. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!