Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan ember...

Tényleg van olyan ember Magyarországon, aki képes az elméjével követ készíteni? Állítólag a két ujja közé koncentrálja az energiát, ami lassan kővé alakul.

Figyelt kérdés
2017. aug. 19. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
2017. aug. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Hogyne. Én egy egész kőbányát üzemeltetek. Szerinted az a sok kő honnan kerül oda?
2017. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
82%
Valami ilyesmit hallottam már én is. Sebestyén Balázs mesélte egyszer a tv-ben.
2017. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Lehet kitudja.
2017. aug. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%

Úgye, ismered az einsteini anyag-energia képletet?

Számolni is csak-csak tudsz.

Akkor számítsad ki, 1 dekás kőhöz mekkora energiát kéne anyaggá véltoztatni!

Az az embertényleg nem nagy igényű, ha kővé alakítja az energiát, hiszen ugyanazzal az erővel aranyat, vagy platinát is előállíthatna!

2017. aug. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Duenna ***** válasza:
42%
Igen, van! Ha értenéd az energia áramoltatását, akkor értenéd azt is, hogyan készít a spirituális mester követ az ujjai között, vagyis hogyan materializál a térből anyagot, ami tér nem üres, csak te annak látod, mert az energia láthatatlan. Ha érdekel a téma, akkor a neten rengeteg téma van ezzel kapcsolatban, ha meg csak vihogni akarsz rajta, mondván ez mekkora hülyeség, akkor itt az ideje, hogy abbahagyd a nevetést, mert azért, mert te nem ismered ezeket a dolgokat, attól még léteznek, legfeljebb te nem tudsz róla.
2017. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Én róla hallottam, hogy tud ilyet, de állítólag csak olyanoknak mutatja meg, akik spirituálisan érettek már rá. https://www.youtube.com/watch?v=v9P5fyIWkX4
2017. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Ezt Vágó is látta saját szemével és elismerte, hogy így van, !
2017. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
#2 Én bányamérnök vagyok. De ezekszerint hiába. Más olcsóbban tud követ szolgáltatni ezekszerint... :'(
2017. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Ez mind semmi!

Saját szememmel láttam, hogy van olyan ember, aki üres kalapból nyulat tud elővenni.

A kővel ellentétben az még laktató és jó ízű is!

2017. aug. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!