Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az embereknek teljesít Isten...

Az embereknek teljesít Isten kívánságot?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor hogyan kell megkérni Isten-t rá?

Ha már valaki tapasztalta akkor írja le!

én pl. így szoktam, de nem teljesül :(

Kérlek Uram, .....(kívánság)


2010. máj. 25. 07:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy te szeretnél valamit, de Isten tudja, hogy azzal rosszul járnál:)

Pl. megkéred, hogy kapj meg egy állást, de ott csupa olyan emberdolgozik, akik között rosszul éreznéd magad. Te még csak nem is sejted ezt, de ő tudja:)

2010. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kérlek uram ha hallasz mond meg a lottó számokat!


Nem teljesíti!!!!

A sarkadra kell állni meg nem is biztos h van Isten a tudósok minden bizonyítékot megdöntöttek...

2010. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

08:33 vagyok.

Amúgy az a vicces h az embereket ezekkel a vallásokkal csak szédítik,nézzétek meg ezeket a videókat,nem mondom h tényleg egy földönkívüli beszél de az biztos h több igazság van benne mint a bibliában....

2010. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
2010. máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Meghallgat és segít is, de van olyan eset ahol ő jobban tudja hogy mire van szükséged.

És ez lehet hogy számodra egy rossz dolognak tűnik, pl. megbuksz egy vizsgán, de neki ezzel célja van. Pl. jobban meg kell ismerned az a dolgot stb.


Nekem volt egy egészségügyi problémám, egy balaset folytán.Úgy 6 éven keresztül voltak problémák a kezemmel.

Sokszor kértem istent hogy legyen már vége, de mégse lett, aztán később rájöttem, hogy a probléma által sokat erősödtem. Megtanított arra hogy kitartó legyek, ami előtte hiányzott belőlem. És nagyon sok minden van, amivel több lettem a probléma által. Még mindig nincs teljesen vége, bár már sokat javult, de már megtanultam, hogy hogyan éljek vele együtt, és már nem érzem annyira, hogy negatív hatással lenne az életemre. Szóval elfogadtam.

2010. máj. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Bocsi a helyesírási hibákért, és a kis betűért. Elgépeltem.

Tehát Isten.

2010. máj. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az történik, ami a hasznunkra válik. Ebben van egy csomó, ami nem kellemes. De ha teljesítené, elkényeztetne minekt és nem fejlődnénk.
2010. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd fel. De ne 9 és reggel 6 között, mert valamikor neki is aludnia kell... Akinek kell a száma, itt van:


06 70 777 777

2010. máj. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!