Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért kínálja fel Isten az...

Miért kínálja fel Isten az örök élet ajándékát az embereknek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Mert szeret.


retafdog(1394)

2009. dec. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dymo ***** válasza:
52%
mert felkínálta? mikor? :O engem meg se keresett :(
2009. dec. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mivel Jézus mindenkiért meghalt, és rolla mostanában is sokat lehetett hallani, ezért szerintem te is tudsz eről. de ha nem, ezen csatornán keresztűl tudatom veled, Isten mindenkinek felkínálja az örök élet ajándékát, személy szerint neked is.
2009. dec. 26. 10:50
 4/10 Dymo ***** válasza:
52%
Hát nemtom,ha Jézus Isten fia lett volna,akkor lekellett volna rendeznie az egész bagázst aki kiakarja nyírni.... Ez inkább belemagyarázás,hogy miért is halt meg. Tudtommal ugyanúgy halnak az emberek mint előtte, és a túlvilágról még senki se üzent vissza hogy milyen fasza hely :D
2009. dec. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudtam én, hogy örökké fogok élni, de mindenki hülyének nézett, amikor ezt elmondtam nekik. Most majd a képükbe röhöghetek.
2009. dec. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, meg fogok halni... de nekem nem kell örök élet valami fényes angyalkás húde szuper sose történik semmi mert minden tökéletes helyen... én itt akarok sokáig élni a földön, mert ez a legcsodálatosabb hely, amit el tudok képzelni...undorító még a gondolat is,hogy ezt akarja elvenni tőlem holmi örök életes marhaságért cserébe...köszönöm, nem kérek belőle, inkább az igazi életemből kérek többet
2009. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért,hogy kijavíthassák a hibákat amiket elkövetnek,és hogy örökké tanulhassanak,fejlődjenek!
2009. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dymo ***** válasza:
10:46 és 10:53-as vagyok. Miért kellett lepontozni?
2009. dec. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
valójában a biblia szerint az emberek a földön fognak örökké élni, hisz Isten eredeti szándéka ez volt. ádám és éva és a leszármazottai a mai napig a földön élnének, ha nem vétkeztek volna.
2009. dec. 27. 07:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A Biblia melyik részében kínálja fel? Lennél szíves pontos meghatározást adni?


El kellene olvasnod a Bibliából Mózes I./3/22. sorokat, normálisan értelmezni, mert akkor a kérdést nem így tennéd fel, hiszen ott egészen másról van szó.


Csak következtetni lehet, hogy a túlvilág ilyen, de csak a mennyországban.

2010. szept. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!