Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha elkezdeném hírdetni magamró...

Ha elkezdeném hírdetni magamról az embereknek, hogy Isten fia vagyok, akkor mit csinálnának velem?

Figyelt kérdés
hasonlókat mondanék,mint pl."Én vagyok az út,az igazság,és az élet"
2011. jan. 25. 12:44
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
91%
1-2 ember minimum hinne neked és inná a szavaidat, 1-2 felháborodna hogy megint egy őrült aki átveri az embereket, a többi le se sz*rna.
2011. jan. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
szerintem csak szimplán hülyének néznének és kiröhögnének. esetleg pár fanatikus még el is hinné.
2011. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
57%
Na akkor én a többi vagyok:-) Felőlem az Obama testvére is lehetsz, úgy sz.rlak le ahogy vagy:)
2011. jan. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Amerikában ebből megtudnál élni, csak legyen jó a beszélőkéd.
2011. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%

A Lipót már bezárt,úgyhogy nincs mitől aggódnod.


Jelentkezz az ezo tv-be,műsorvezetőnek,mint Isten fia.Biztos sokan hívnának.

2011. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Zenon ***** válasza:
92%

Szerintem alapból komplett idiótának néznének.Sirály lenne!

A gonoszabbja felvenne, és feltenne a youtube-ra Szalacsi és Gátvéder mellé. =)

A jobb lelkűek pedig felajánlanák Neked,hogy elkísérnek a legközelebbi klinikáig.:) (Kérlek,csináld meg!)

2011. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
Ha emellett még betegeket gyógyítasz kézrátétellel, kenyeret szaporítasz, meghalsz, majd harmadnap feltámadsz, akkor valóban el fogják hinni neked.
2011. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ha képes lennél a vizet borrá változtatni, akkor lehetnél kocsmáros, ha a halottakat feltámasztanád és a vaknak visszadnád a szeme világát, akkor pedig menj orvosnak. De mindenképp csatolj a szövegedhez egy-két csodatételt. Ja és nem árt, ha meghalsz és három nap múlva feltámadsz!
2011. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

13:43

Nem, ezeket a tetteket utólag kreálták annak az embernek aki ugyanígy elkezdte híresztelni, azt amit a kérdező mond. :)

2011. jan. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Én ma reggel épp azon gondolkodtam, hogy ha még egy Jehova megtalál, azt fogom neki mondani, hogy az Istennő földi helytartója vagyok.

Szerinted melyikünket néznék nagyobb hülyének?

2011. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!