Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valaki engem...

Lehetséges, hogy valaki engem irányítson, a tetteimet stb? Lehetséges, hogy valaki rá akar venni arra, amit en nem akarok?

Figyelt kérdés

Egy éve szakitottunk, és mar a szakítás honaojaban elkezdtem remegni stb..

Total bedepiztem es hallotta. Valami hangot hogy oljem meg magam... Furcsa dolgokat láttam, furcsa dolgok tortentek velem. Alig par honapja sikerult tultennem magam rajta valameennyire. Egy masik fiu megtetszett. Lattam a fiut, es mar a volt baratom alig jutott eszembe, erre 4-5-6 napig sorozatosan róla almodtam. Miutan ujra ereztem iranta valamit, elmultak vele az almaim.

Ha latom, akkor az agyam kikapcsol, es omtudatlan, meggondolatlan reakciok lepnek fel a testemmel. Mintha nem is en lennek az.....mintha nem en csinálnám ami történik. Pl.ma meglattam az ut masik oldalan. Azaz a jardanal. Es még fel sem fogtam mivan, de mar egybol elkezdtem kohogni, hogy felfigyeljen. Totalisan olyan mintha más akarna rávenni erre...

Az 'old meg magad' hangot mar nem hallom, de neha vannak erdekes dolgok a lakason belul. A testverem is felfigyelt mar erre....

De lenyeg, hogy lehetseges ez???? Mi tortenik?



2017. aug. 25. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
A démonok elkaptak téged. Szerezned kell papot hogy levegye rólad őket
2017. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 thoomas26 ***** válasza:
100%

A szellemvilágba még át nem kelt szellemek hasonlónak minősülhetnek a szellemi testedre, mint a vírusok a fizikai testedre. Folyamatosan körülötted lehetnek, s a fennmaradásuk érdekében használhatnak téged, de csak akkor, ha a tested védvonala meggyengült. Következésképpen addig tudnak csak rád hatni, amíg e védvonalat meg nem erősíted.

Vírusok esetében ez a védvonal az immunrendszer.

Szellemek esetében pedig a mentális és lelki egészséged, egyensúlyod.

Amikor ez meggyengült, hozzád csatlakozhatott olyan energia, mely kihasználta ezt, s esetleg irányítani is próbált, saját céljai szerint.

Ezek ugyan lehetnek a saját fantáziád termékei is, de ha már a lakáson belül is vannak "érdekes" dolgok, s már más is felfigyelt erre, akkor ez nem valószínű.


Ha rendbe jössz lelkileg és/vagy mentálisan, s elég erőt érzel magadban ahhoz, hogy te légy az úr a saját testedben, s alapvetően pozitív érzelmeket adsz ki magadból, akkor mindez valószínűleg megszűnik.

2017. aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!