Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kis elmélkedés. Alap kérdés:...

AllorX kérdése:

Kis elmélkedés. Alap kérdés: ha képes vagyok veszélyeztetni természetfeletti lények létét vagy akár nálluk is magasabb "szintre" érek akkor előtte megpróbálnák szabotálni a tervem vagy úgy teljesen véget vetni létezésemnek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel képes lennék olyan gépet vagy valamilyen kisegítő dolgot létrehozni amellyel gyakorlatilag halhatatlanná válnék és nem csak fizikális hanem a mentális korlátaim is megugranának akkor ebben az esetben kéne a fent említett kockázattal számolnom vagy nem pazarolná semmi erre az idelyét (már ha van ami tudná pazarolni). Bármilyen gondolkodású embertől várok választ (a trollokat pedig szivesen látom mert gyakran én is az vagyok)
2017. okt. 2. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te már alapból veszélyezteted nem csak a természetfeletti lényeket, hanem minket természeti lényeket is, szal légy jó és óvd a környezetet magadtól! Amúgy, ha úgy adódna rád küldenének egy vámpírt vagy valamilyen más fantasy lényt, lélekfalót vagy mittomén.
2017. okt. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha feltesszük ezeket a szinteket, akkor az alapállás szerint te a természetfeletti lények alatti szintek valamelyikéről indulsz.

Amennyiben volt egy fikarcnyi eszük, a világot, a rendelkezésre álló eszközöket, és forrásokat, amikből különböző eszközök építhetők, úgy alakították ki, hogy semmilyen módon ne lehessen megalkotni olyasmit, ami az ő szintjükre emel téged.

2017. okt. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bármilyen "természetfeletti" szintet is érnél el, akkor is te is csak természetfeletti lennél.

Ha megszüntetnéd az 'alsóbb' szinteket, automatikusan megszünne a 'felsőbb' is.

2017. okt. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Látom már ez a szint dolog nem igazán működőképes. Az alsóbb szinteket

(mármegint ez a szó) pedig nem szüntetném meg ha lehetséges lenne a erősödés mert úgy másokat nem akarnék bevonni a dologba.

2017. okt. 2. 22:18
 5/8 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
50%
Mivel az egész csak feltételezés tehát feltételezett, valóságban nemlétező lényekről beszélünk ezáltal semmit nem tudhatunk a gondolkodásmódjukról, ennélfogva az egész kérdés értelmét veszti.
2017. okt. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szenes43 ***** válasza:
Még nem jött el ennek az "idelye",ezért még sokat kell gyakorolnod.
2017. okt. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szabolcs. Itt ahogy te is rávilágítottál feltételezés minden ezért gondolkodás módot is feltételezhetnénk. Tudom milyen jó mások hangulatát rombolni de na....
2017. okt. 3. 15:48
 8/8 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:

Bocs, egyáltalán nem a hangulatodat akartam rombolni, de te kérdeztél.


Egyébként csak arra gondoltam hogy ha feltételezés az egész akkor bármilyen gondolkodásmódot is feltételzhetünk tehát bármi lehet a válasz is.

2017. okt. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!