Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy vannak...

Miért van az, hogy vannak olyan szobák, ahova belépve rossz érzés fog el?

Figyelt kérdés
Biztos volt már veletek is olyan, hogy egy lakásban/házban beléptetek egy szobába, és kellemetlen érzésetek volt, a mellkasotokban nyomást éreztetek, nehezebb volt levegőt venni, szorult a gyomrotok. Nekem életem során már több ilyen tapasztalatom is volt, és az benne az érdekes, hogy azokról a helyekről, ahol így éreztem, más ismerőseim is (akik jártak már ott) így vélekednek.

2017. okt. 19. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Némelyik templomban borsódzik a hátam. Általában a régiekben, de a bazilikában sem vagyok túl nyugodt. A temetők egyes részein is borzongok. Nem hiszek ilyesmiben, de egyszer esküszöm átment rajtam a halál angyala vagy ilyesmi. Láttam egy állatot meghalni és abban a pillanatban rajtam keresztűl ment át egy jéghideg huzatszerüség.
2017. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

így voltam én is mikor mentem vizsgázni :D

fene tudja miért, de hatalmába kerített a rossz érzés, főleg mikor a kérdést sem értettem :D

2017. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
A színek,illatok,fények hatással vannak rád. A lakberendezés is sugallhat zavarodottságok,kényelmetenséget. Én dzt az okot látom
2017. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fèny szöge miatt. Vizuális inger.
2017. okt. 20. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
82%
Minden háznak megvan a maga "energiaszintje". Ez azt jelenti,hogy azért az ember megérzi,hogy ott milyen hangulat van. Ez nem függ össze,hogy régi vagy új házba mész be. Nekem is vannak ilyen helyeim,még családon belül is. Van ahol csak később jelentkezik ez a rossz érzés. De még ilyen gyomor összehúzódásos dolgom nem volt,csak ilyen "mennjünk innen" érzés.
2017. okt. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gonba spora a levegoben egy frusztralt ember volt esetleg ott elottetek sokaig
2017. okt. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dani4786455 ***** válasza:

Minden helyiségnek, van egyfajta szellemi atmoszférája közege. Azért a mellkasodon érzed a nyomást, mert ott van a szellemed. Ezeken a helyeken sok esetben démonok vannak.


De ha te démonizált vagy, akkor keresztény közegben is érezhetsz nyomást a mellkasodon addig amíg ezt Isten le nem veszi.

2018. jan. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!