Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valóban igaz lehet, hogy a...

Valóban igaz lehet, hogy a Magyarok földönkívüli eredetűek?

Figyelt kérdés

A negyvenes években Los Alamosban terjedt el a szóbeszéd a tudósok között, miszerint a Földön két értelmes faj van, az ember és a Magyar. Érdekesség ebben, hogy már akkor is rólunk, Magyarokról beszéltek, ráadásul Los Alamosban, ami nem semmi tény.


Enrico Fermi Nobel-díjas fizikus kacifántos, nevezetes kérdéseiről is híres volt. Egyszer hosszasan boncolgatta, hogy a világegyetemben más bolygókon is ki kellett alakulnia civilizációnak, az intelligens faj pedig terjeszkedik. Ennek fényében mindenképp el kellett már jutniuk a Földre is, ám a nagy kérdés, hol vannak akkor? Szilárd Leó válaszolt rá humorosan: “Itt vannak közöttünk, de Magyaroknak mondják magukat!”


Lehetséges lenne ez, hogy a Kárpát-medencébe régen földönkívüliek érkeztek, hogy gyarmatosítsák a területet és elrabolták az itt élő emberek válogatott lányait, ahogy a Csodaszarvas legendában is szerepel és szaporodtak velük, így lettek a Magyarok?

Ha jobban belegondolunk, ez annyira nem is lehetetlen, hiszen a Magyar az egyik legkreatívabb nép a Földön és a mi lányaink a legszebbek az egész világon.


Szilárd Leó nem volt kis elme, ráadásul Teller Ede is a barátja volt és mindketten hittek a Magyarok különlegességében. Tehát miért ne lennénk azok, amikor ilyen okos emberek is ebben hittek?



2017. okt. 24. 09:02
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Leginkább a liberálisok véleménye érdekel, mert ők szoktak kézzel-lábbal kapálózni ezen tények ellen.
2017. okt. 24. 09:03
 2/31 anonim válasza:
18%
Sztem a cigányok földönkívüliek oszt cs
2017. okt. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
61%
Baromság az egész.
2017. okt. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Lazy Lover válasza:
54%
Baromság
2017. okt. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
71%
Én jobboldali vagyok, valahol büszke vagyok a magyarságomra, annak ellenére, hogy sem a magyar történelemhez, sem a magyar kultúrához nem tettem semmit hozzá. Hozzád hasonló elvakult szektás én kb 10-11 éves koromig voltam. Mindenesetre ha tényleg más faj lennénk akkor azt bármelyik háziorvos ki tudná mutatni egy DNS mintából
2017. okt. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
93%
Nem, azért mert nincs alapja. Szóbeszédre pedig nem hagyatkoznék :)
2017. okt. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
44%

Egek...

A kérdés alapján inkább külön kategóriába sorolnám, az értelmes ember és a "többiek".

2017. okt. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

A mi lányaink a legszebbek?:)


Ugye tudod,hogy minden országban ezt gondolják:D


Földönkívüliek?:)

Hát inkább azt mondanám,hogy túl sok nálunk az alkesz,aki mikor betintázik földönkívülinek látja a sajátélettársát:d


De ettől még nem az Írisz bolygóról származunk,megnyugodhatsz:D

2017. okt. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
58%
Elvileg elképzelhető. Mivel egyikünk sem volt jelen az élet kialakulásánál, az is lehetséges hogy nem is itt alakult ki, csak idetelepítették.
2017. okt. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes verzió!

Én úgy tudtam, hogy a magyarok az utolsó jégkorszak után elindultak körbejárni a földet, hogy megnézzék saját birodalmukat. És minden földrészen a legszebb majom-fajtával egyesültek, és akkor azon a földrészen olyan emberek születtek, amilyenek éppen születtek.

Vagyis, hogy az egész földi népesség eredete a magyarokra + majmokra vezethetőek vissza!


Máshol azt hallani, olvasni, hogy az élet alapvető kis alkotó részei meteoritokba ágyazódva repültek, csapódtak be a földbe...


Ki tudja mi az igazság, ebben a nagy kavarodásban???

2017. okt. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!