Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valóban igaz lehet, hogy a...

Valóban igaz lehet, hogy a Magyarok földönkívüli eredetűek?

Figyelt kérdés

A negyvenes években Los Alamosban terjedt el a szóbeszéd a tudósok között, miszerint a Földön két értelmes faj van, az ember és a Magyar. Érdekesség ebben, hogy már akkor is rólunk, Magyarokról beszéltek, ráadásul Los Alamosban, ami nem semmi tény.


Enrico Fermi Nobel-díjas fizikus kacifántos, nevezetes kérdéseiről is híres volt. Egyszer hosszasan boncolgatta, hogy a világegyetemben más bolygókon is ki kellett alakulnia civilizációnak, az intelligens faj pedig terjeszkedik. Ennek fényében mindenképp el kellett már jutniuk a Földre is, ám a nagy kérdés, hol vannak akkor? Szilárd Leó válaszolt rá humorosan: “Itt vannak közöttünk, de Magyaroknak mondják magukat!”


Lehetséges lenne ez, hogy a Kárpát-medencébe régen földönkívüliek érkeztek, hogy gyarmatosítsák a területet és elrabolták az itt élő emberek válogatott lányait, ahogy a Csodaszarvas legendában is szerepel és szaporodtak velük, így lettek a Magyarok?

Ha jobban belegondolunk, ez annyira nem is lehetetlen, hiszen a Magyar az egyik legkreatívabb nép a Földön és a mi lányaink a legszebbek az egész világon.


Szilárd Leó nem volt kis elme, ráadásul Teller Ede is a barátja volt és mindketten hittek a Magyarok különlegességében. Tehát miért ne lennénk azok, amikor ilyen okos emberek is ebben hittek?



2017. okt. 24. 09:02
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ez mióta politikai téma???
2017. okt. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:
100%

'Hogy ez mióta politikai téma???'


Nekem is fura, mert inkább való ezo rovatba.

2017. okt. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
37%
Én liberális vagyok és hiszek a földönkívüli létformák létezésében, de ez nagyon meredek. Nem bizonyították volna ezt genetikai vizsgálatok? Úgy tudom a magyarok totál ugyanolyanok genetikusan mint a többi földlakó. A magyarság különlegességében hívők igazából még soha nem voltak képesek magyarázatot adni arra miben is rejlik a különlegességünk. Mitől vagyunk mi "veszélyesek" a háttérhatalmak számára, mert ilyeneket is hallok, hogy ezért nyomják el a magyarságot és szándékosan súlytják és nyomorítják ilyen orbánviktorokkal.
2017. okt. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Melyik bolygóról jöttünk volna? Az űrben hatalmas távolságok vannak, fénysebességgel utazás is évszázadokat jelentene, de megközelíteni sem lehetne.


Fermi unatkozott, Leo meg trollkodott.


Mi pedig biztosan földönkívüliek vagyunk, hisz egy üstökös hozta el az életet.

2017. okt. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
22%
Sok észlény, felültetek egy nyilvánvaló trollkérdésnek...
2017. okt. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Persze, én fingtam a passzát szelet.
2017. okt. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
49%
A magyarok lehet azok voltak, de a mai Magyarország területén akik élnek, azok nem földönkívüliek, hanem germán - szláv - cigány keverékek. Az eszükkel sem tünnek már rég ki a " magyarok. Matek, szövegértés, nyelvtudás terén nemhogy a világon, de még az Unióban is hátul kullognak.
2017. okt. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:

Erre a sziriuszi izére gondolsz,meg az annunakikra?

Agyfa@szt kapok ettől hogy valaki így túltolja a bicajt,pedig elég jobber vagyok énis.

Már szinte az ezotopicba való a téma

2017. okt. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Kérdező, te nem tudod, mi a vicc és az irónia?

A harmincas- negyvenes években a zsidóüldözés elől sok magyar menekült ki Amerikába, közöttük nagy számban voltak tudósok. Ennek köszönhetően abban az időben nagyon magas volt Amerikában a magyar tudósok aránya, ezért terjedtek el az ilyen VICCEK, amiket te leírtál. Senki nem gondolta Los Alamosban, hogy a magyarok nem az emberi fajhoz tartoznak. Szilárd Leó is csak viccelt, ahogy te is megjegyezted. "Szilárd Leó válaszolt rá humorosan".

Hogy a magyarok lennének a legokosabbak, szerintem elég jól cáfolja, hogy a magyar Nobel-díjasok legtöbbjét elüldözték az országból és külföldön csináltak karriert, a kinti munkásságukért kapták a díjat, itthon halál várt volna rájuk.

A magyar lányok csak a magyarok szerint a legszebbek, rajtunk kívül senki nem tud erről, a legkreatívabb nép dolgot pedig nem tudom, honnan veszed, meg egyáltalán, mit jelent az, hogy a legkreatívabb.

Ha ez a kérdés komoly, akkor te is élő cáfolat vagy arra, hogy a magyarok a legokosabbak.


U.i.: a népek neveit, pl magyar kisbetűvel kezdjük, amint azt már az általános iskolában is tanultuk.

2017. okt. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Ezen tények?

Genetikailag semmi különbség nincs a környező népek és a magyarság között olyan tekintetben, ami földönkívüli eredetet feltételezne.


Más kérdés, hogy szerintem van alapja az emberiség földönkívüli eredetének, de még sokkal korábban történhetett, mint a népek kialakultak volna. Ezért szinte mindegyik kultúra eredetmondáiban szerepel valamilyen égi eredetre utaló elem.

2017. okt. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!