Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kicsit beparáztam. Van valami...

Kicsit beparáztam. Van valami a szobámban?

Figyelt kérdés
Ültem a gép előtt az asztalnál, de mert eléggé fáradt voltam, bealudtam. (Tudom, kicsit fura, de baromira kényelmes a szék, én meg baromira fáradt voltam). Egyszer csak arra ébredtem, hogy valaki közvetlen közelről a fülembe mondta a nevemet, és hogy feküdjek le inkább az ágyba. Én meg mintha mi sem lenne természetesebb, felkeltem és elindultam az ágy irányába. Félúton jutottam el odáig, hogy basszus, nincs is senki a szobában. De akkor meg ki a franc keltett fel? Biztos, h nem álom volt. De az a durva, hogy abban a pillanatban tök természetesnek tűnt. Most kicsit be vagyok tojva :D Egyébként férfihang volt.

2017. dec. 7. 20:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
ne legyél betojava,hisz nem vagy egyedül a szobában....
2017. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
71%
paranoid schizofrénia
2017. dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. - Más szituációban komolyan nevetnék ezen, de most nem :(

2. - Az mit is jelent? Kifejtenéd bővebben?

2017. dec. 7. 20:27
 4/13 anonim ***** válasza:

Lehetett akár alvás paralízis is. Ilyenkor nagyon durván halucinál az ember. Nekem sokszor van ilyen de szerencsére mióta tudom h mi ez nincsenek ijesztő dolgok. De volt mar olyan hogy úgy éreztem mintha egy ember megfogta volna a lábam stb.

De (bár én annyira nem hiszek ezekben a dolgokban) lehetett akár az őrangyalod is:D

Vagy tényleg skizofrén vagy de ha máskor nem történik ilyesmi akkor nincs gáz

2017. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1: Álmodtad. Az agyad figyelmeztetett, hogy ideje lefeküdni.

2: Jó lenne, ha magyarul igyekeznél beszélni.

2017. dec. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, valszeg álmodhattam. Ment a zöld pacsi. :)

Kedves utolsó, melyik részt érzed magyartalannak?

2017. dec. 12. 21:36
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

"paráz"

"bealudt"

2017. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hmmmm... be kell vallanom, már mindenre kezdtem gyanakodni, a mondatszerkezetre, az írásjelekre, a helyesírásra, de ezekre nem gondoltam :D

A "beparáztam" kifejezéssel kívántam helyettesíteni a betojtam, lefostam a bokám kifejezéseket, mert ezek ugye kérdésben elég vállalhatatlanok. Amúgy a "kicsit be vagyok tojva" rendben van?

A "bealudt" kifejezéssel pedig azt az állapotot kívántam kifejezni, amikor nem rendesen elalszik az ember mondjuk lefekvéskor, hanem az alvás optimális körülményeitől eltérő helyen, állapotban, mondjuk a suliban, vagy gépezés közben előre nem tervezett módon nemes hirtelenséggel "bealszik" az illető.

2017. dec. 13. 15:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Vincent van Gogh volt az.
2017. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehetett az őrangyalod is. Nekem ez barátinak tűnik, tehát valszeg jószándékú volt az illető. Lehetett akár több éve elhunyt hozzátartozó is egyébként, akinek nem sikerült továbblépni, és ittrekedt.
2017. dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!