Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tükrök széttörésének (2...

Tükrök széttörésének (2 egymás után) van valami üzenete, vagy jelentése?

Figyelt kérdés
4 nappal ezelőtt tört szét egy nagyobb kozmetikai tükröm.Meglepődtem,mert tükör nálam soha nem tört szét.Elővettem a másikat,az meg ma tört szét ugyanazon a helyen a lakásban.Jópár éve megvolt már mindkettő.Mindig ugyanoda állítottam,mindkettő lecsúszott valahogyan.
2017. dec. 27. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van. Azt jelenti vegyel ujakat.
2017. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
He- he, hát, ha lány vagy, akkor 7 évig az is maradsz, illetve ezesetben, lehet, hogy 14 évig. Persze, lehet, hogy csak akkor, ha babonás vagy...
2017. dec. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már az első lecsúszása után a másodikat nem ugyanarra a helyre teeszed, csak egy törött tükröd lenne!

.

"van valami üzenete"

Igen van!

Az, hogy a harmadiknak keress stabilabb helyet.

2017. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez aranyos,köszönöm :)
2017. dec. 27. 14:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha döntés előtt állsz?
2017. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tegnap egy pohár is eltörött.Döntés előtt nem állok,csak benne vagyok egy kapcsolatban,ami sok szempontból nem tetszik,gyűlölöm és szeretem egyszerre az illetőt.
2017. dec. 29. 09:15
 7/8 anonim ***** válasza:

A régmúltban amikor a foncsorozott tükröt feltalálták,nagyon drága cikk

volt.A velencei tükrök nagyon keresettek voltak a főúri kastélyokban.Ha egy ilyen eltört iszonyatos kárt jelentett,innen ered

ez a szerencsétlenség mítosz.

2017. dec. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem vagy elég figyelmes.
2017. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!