Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vonzás törvénye? . Szeretném,...

Vonzás törvénye? . Szeretném, ha sikerülne.

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik, csak az a gond, hogy van barátnője. Nemrég jöttek össze.

Csináltam egy Vonzás dobozt, amibe sokmindent beletettem, a srác képét is.(A kép hátuljára ráírtam, hogy "szeretlek kicsim,3 hónapja együtt<3".)

Szerintetek sikerülhet az, hogy szakít a csajával, és mi összejövünk? Én nagyon szeretném...


2010. jún. 3. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Amit csináltál, az kb arra jó, hogy hiszel benne, ezért pár %-kal megnöveled a dolog esélyét. Ez az esély azonban még így is vészesen alacsony, és remélem tisztában vagy azzal, hogy más akaratát szeretnéd befolyásolni, plusz ártani neki, hisz elszakítanád a partnerétől. Nem fog működni, viszont magadnak sikerült rosszat tenned.
2010. jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A dobozba az előtt tettem be a képét, mielőtt összejött volna a csajjal. Én nem akarok senkinek se rosszat...Csak valahogy érzem, hogy az a kapcsolat nem fog valami hosszú lenni.
2010. jún. 3. 17:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor megvárod amíg szakítanak, és utána rástartolsz. Ha szereted, akkor mindegy kivel boldog. A soraid alapján elég fiatal lehetsz, úgyhogy valószínűleg egyikőtök sem az arajelölt a srácnál. Beavatkozni nem célszerű, vígasztaljon, hogy a dobozos terved nem hatásos.
2010. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
HÚÚÚÚÚÚÚÚÚ BAmmmmMEG!!!!!! Lődd tarkón magad szerelmem
2010. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De te is magadat.
2010. jún. 3. 19:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Kicsit nem emlékeztet ez téged a vudubabával leckéztetős verzióra? Szerinted mire való a száj?
2010. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
történt azóta valami? :)
2010. okt. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hagytam a francba a srácot.

Találtam nála sokkal, de sokkal jobbat. :)

2010. nov. 2. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!