Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy lehetne...

Szerintetek hogy lehetne elérni azt, hogy aki nem hisz az ezotériában, az ne látogassa ezt a témakört?

Figyelt kérdés
Igazság szerint nem is velük az a baj (nyilván), hogy látogatják, hanem hogy nem tartják tiszteletben mások véleményét, bunkó dolgokat írnak, ráadásul ugyan azt folyton folyvást beírkálják (hogy hülyeség a horoszkóp, meg szellemek nincsenek, meg ilyenek).
2010. jún. 6. 16:35
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__910757-m..


Ma már tettem is fel erről egy kérdést, csak nem ide, úgyhogy nem igazán érkeztek rá válaszok, de én tényleg szeretném, ha ez a probléma megoldódna, ti nem tudtok valami jobb megoldást esetleg?


Vagy nem is érdemes abban reménykedni, hogy ezek a hülyék észhez térnek?

2010. jún. 6. 16:36
 2/47 anonim ***** válasza:
20%
Nektek kellene észheztérnetek! A középkorban hittek ilyen hülyeségekben. Akik válaszolnak,azok azt szeretnék elérni,hogy legalább az gondolkodjon el,aki még nem hülyült meg teljesen!
2010. jún. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Miért, mik vagytok ti, hittérítők? Amúgy senki nem fogja megváltoztatni a világnézetét a bunkó kommenteitek miatt, ezt elárulom. Higgyetek nyugodtan amiben akartok, csak ne akarjátok másokra erőltetni!
2010. jún. 6. 16:52
 4/47 anonim ***** válasza:
22%
Amit az ezotéria magával vonz, az egy nagy ELÉGTELEN, minden más tevékenységet károsít.
2010. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
84%

"Nektek kellene észheztérnetek! A középkorban hittek ilyen hülyeségekben. Akik válaszolnak,azok azt szeretnék elérni,hogy legalább az gondolkodjon el,aki még nem hülyült meg teljesen!"


Figy.Ha én egy kérdést látok és nem tetszik a kérdés vagy nem értek hozzá, esetleg nem is érdekel akkor TOVÁBBMEGYEK! Tudod miért? MErt én becsületben tartok másokat,még így láthatatlanul is.És nem fogok hülye idióta válaszokat adni.Aki ezt teszi az egy bü.dös p.raszt. Már bocs a szóhasználatért! Minek kell idejönni ebbe a témakörbe , ha egyáltalán nem is érdekel? Szeretitek magatokat felidegesíteni ,vagy mi? Ha jót akartok röhögni, akkor menjetek a szexualitás témakörbe, ott van elég sok hülye kérdés! De ez egy olyan témakör amit a hozzá értők szeretnek kibeszélni, és van aki ért is hozzá! Ha nem érdekel, nem tartozol közéjük akkor nem muszáj ideírnod!

Egyébként én is gondoltam már erre, nem tudom hogy lehetne ezt megoldani de elég idegesítő. Arra is gondoltam,hogy milyen lenne ha lehetne törölni a kérdéseket, mármint a kérdezőnek persze, mert így elég nem a kérdés lesz a fő téma, hanem az,hogy vagy ócsárolják 1mást,vagy jönnek a hülye kommentek,hogy ti hülyék vagytok miért hisztek ezekbe... Mi közük hozzá,hogy mi miben hiszünk? Semmi.

Lehet másik oldalra menni ha nem tetszik valami.

2010. jún. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Én is pontosan így gondolom.

Kell hogy legyen valami megoldás! :(

2010. jún. 6. 17:04
 7/47 anonim ***** válasza:
70%
Nem lehet valahogy írni a szerkesztőségnek??
2010. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én kiírtam ezeket a kérdéseket, hátha elolvassák... Meg ha figyelemmel kísérik az oldalon történteket, akkor biztosan nekik is feltűnt már. Tényleg elég nagy probléma szerintem.
2010. jún. 6. 17:09
 9/47 anonim ***** válasza:
39%
minimum annyit, hogy az ezotériát berakják az oldal legaljára, hogy aki végigpörgeti a főoldalt, ne vegye észre. Köszönöm!
2010. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
25%
Az lesz a megoldás, ha elégetünk benneteket máglyán, mint annak idején a boszorkányokat.
2010. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!