Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Keresek olyan illetőt akiben...

Keresek olyan illetőt akiben felébredt a tudatosság és már elég magas szinteken éli meg az életet és annak szépségét, csodáit. Találok itt hasonlò tudatosságúakat?

Figyelt kérdés
Olyan környezetben èlek ahol ezt nem tudjàk felfogni viszont èn egy ève màr felèbredtem,összeomlott az èletem a tisztànlàtàstòl,megèrtettem a dolgok okàt ès olvasom az embereket. Azòta mindenkiben meglàtom az igazat ès a maszkok mögè tudok làtni csak màr annyira dùrvàn szembesültem a vilàggal,hogy egyszerűen nem tudok mit kezdeni az emberekkel. Csodàlatos erőket ès kèpessègeket fedezek fel magamban ès nincs kivel megosztanom.
2018. febr. 6. 14:57
1 2
 1/15 anonim válasza:
25%
Üdv a klubban, én három éve élek így! Megvan az előnye. Több, mint hinnéd ;)
2018. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%
Hasonló cipöben jàrok.
2018. febr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen,ez egy csodàlatos dolog de egy idő utàn az ember hasonlò tàrsasàgra vàgyik ugyanis a vonzàs nem mindig fènysebessègű,tapasztalatbòl pedig vannak hiànyossàgaim.
2018. febr. 6. 17:31
 4/15 anonim ***** válasza:
6%
Írjatok még arról, hogy mit és hogyan tapasztaltok, ti "felébredettek", mert elképzelésem sincs róla, miről beszéltek, viszont érdekelnének a tapasztalataitok. Csak néhány mondatot. Mit jelent az, hogy megértetted a dolgok okát? És hogyan "olvasod az embereket"? Akár privátban is írhatnátok nekem.
2018. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

Azért én intenélek egy kis óvatosságra, ugyanis minden kisebb városban van kb. olyan ember aki már megvilágosodottnak hirdeti magát miközben csak átdefiniálta a megvilágosodás tradicionális fogalmát.


Jelenleg az egész világon is csak néhány megvilágosodott, él ha van egyáltalán!

2018. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

#5 jav.


városban van kb. 10 olyan ember aki már megvilágosodottnak hirdeti magát

2018. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
Én már kétszer is felébredtem.
2018. febr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%

Kedves Kérdező!


Hogy fejeznéd ki szavakkal azt, hogy felébredett? Mit értesz alatta? A leírtakon kívül milyen "eredményeid" vannak? Mit nevezel "elég magas" szintnek? Milyen mélységben látod másokban az "igazat"?

2018. febr. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem, a kérdező úgy képzeli el a "felébredettséget" mint egy konstans állapotot, amit elérve az ember már erőfeszítés nélkül, folyamatosan ebben létezik.


Szerintem, ha tudatosan éled az életed és megértés születik benned a világ működését illetően, már "felébredettnek" számítasz.


Ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy egycsapásra feloldasz magadban minden félelmet, megszelidíted az egodat és folyamatosan a "fényben" lebegve szemléled a világ történéseit.


Én hat éve léptem erre az útra és bár még sokat kell tennem a fejlődésem érdekében, - ennek ellenére "felébredettnek" érzem magam.


Ha az igazi cél maga az út, vagyis, a fejlődés, akkor minden spiritualitással foglalkozó ember "felébredettnek" számít. :)

2018. febr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%

Ilyen piros pirulás emberekre gondolsz mint amilyenek a mátrixban vannak?


Ha elkezdtél látni a világból olyan dolgokat amiket eddig nem, akkor azzal valamit kezdened kell. Ha valamit meglátsz az emberkeben és azt hiszed az az igazság és nincs más nézőpont akkor tévedsz.

Miből gondolod, hogy más természetét hamarabb megismerheted mint a sajátod?

2018. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!