Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan deríthetném ki ezt?

Hogyan deríthetném ki ezt?

Figyelt kérdés

Talán már egy éve is van, hogy azt álmodtam, hogy egy idősebb ember egy bizonyos utcát keresett a településen ahol élek. Olyan utcanév viszont nincs és tudomásom szerint nem is volt. Abban az álmomban kissé gonosz volt az ember. A napokban ismét ezzel az utcanévvel álmodtam és egy idős emberrel. Viszont itt már teljesen más volt a helyszín (nem létezik, de a településünkön voltunk) és én kérdeztem a velem lévő személytől, hogy amúgy most hol vagyunk, erre egy idős ember odajött és kimondta azt a bizonyos utcanevet de itt már az öreg se tűnt gonosznak, kifejezetten kedvesnek tűnt.


Azzal az utcanévvel soha nem volt dolgom, talán nem is hallottam róla. Azóta utánanéztem, több településen van ilyen. Vajon hogy deríthetném ki, hogy mit jelent az álmomban az utcanév és az idős úr?! Nagyon piszkálja a fantáziámat.


2018. febr. 18. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:
mi az a bizonyos utcanév? különben történelmi atlaszokban is rákereshetsz. hiszen régebben egészen más utcanevek voltak. nálunk is így van. régebben több volt a török utcanevek stb.
2018. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!