Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez hogyan lehetséges? (Kérlek...

Ez hogyan lehetséges? (Kérlek ne gyertek azzal a szöveggel, hogy bármi történik, amire akkor nincs magyarázat, a legegyszerűbb mindig csak a szellemesdi, mert ez az egyetlen dolog, amire szerintem nem nagyon van magyarázat. )

Figyelt kérdés

Na szóval az van, hogy minden Karácsonykor van ugye karácsonyi vacsi, és előtte - meg miután befejeztem a kajálást - mindig megnézem, hogy van-e már a fa alatt ajándék, de sosincs. Viszont amikor mindenki megy velem vacsi után, ott van. Ami azért furcsa, mert mindig csak anya megy a konyhába, ami az étkező mellett van (szóval nem mehet be a nappaliba), mert mosogat, vagyis senki se rakhatta oda az ajándékokat a családból.

De akkor ki, vagy mi?


2010. jún. 8. 19:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Na ne már, Te hozod nekem a cuccokat? O.o
2010. jún. 8. 21:44
 12/13 Salx Narval ***** válasza:
A Jézuskát nem könnyű dolog lefülelni.:D Határtalan a leleményessége.Az idén, majd jobban figyelj.:D
2010. jún. 9. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Meglesz. :D
2010. jún. 9. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!