Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy tud egy ember percek...

Hogy tud egy ember percek alatt több százezer emberrel kommunikálni?

Figyelt kérdés
Ha az nem a youtube-on, facebookon, vagy a tv-ben történik?
2018. febr. 26. 20:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
mentális egészség kategória
2018. febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ti most nem hisztek nekem! Esküszöm, hogy nem vagyok beteg! Pécsi vagyok, akik pécsiek, azok tudják, hogy miről beszélek, csak nem mondanak semmit!
2018. febr. 26. 21:48
 13/21 A kérdező kommentje:
Rengeteg diszkrimináció ért, azt is csak képzeltem volna?
2018. febr. 26. 21:51
 14/21 anonim válasza:
63%
A paranoias emberek mindig is nevetseg tárgya volt. Talán ha kihuznad a fejed a seggedbol és nem beszelnel ilyen baromsagokat akkor nem rohogne ki senki.
2018. febr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
47%
Menj pszichiáterhez inkább.
2018. febr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Először azt hittem, indulsz a választásokon, vagy "ilyesmi". :)


Amúgy nem is az a kérdés, hogy hogyan, hanem hogy érdekli-e az embereket, amit mondani akarsz nekik. Ezzel csak azt fogod elérni, hogy több száz ezren fognak... megmosolyogni.

És miért kell percek alatt? Ennyire türelmetlen vagy? Vagy később már elfelejted, mit is akartál mondani?

2018. febr. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Wadmalac ***** válasza:

Tudod mi az, ami ilyen helyzetbe tud hozni a paranoián kívül?


A pletyka.

Általában mindenki ismeri azon kívül, akiről szól.

2018. febr. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Hogy lennék már paranoiás? Észre veszem, hogyha meg akarnak lincselni az öregek a buszmegállóban, és azt is, hogyha kifejezetten rajtam röhögnek fiatalok, és ez egyik napról a másikra megszűnik! Persze nem végleg, de rengeteg atrocitás ért, rengetegszer ordítottak ki nekem kocsiból, rengetegszer néztek rám szúrós szemmel emberek, akiket nem is ismerek! Mindez régebben történt, most már nem csinálják, csak nem értem miért nem lehet elmondani nekem, hogy hogyan tudtak percek alatt több 100 ezer emberrel kommunikálni! Az a baj, hogy nem vagytok pécsiek! Akkor tudnátok, hogy miről beszélek!
2018. febr. 27. 12:13
 19/21 Wadmalac ***** válasza:

"hogyan tudtak percek alatt több 100 ezer emberrel kommunikálni!"

Honnan veszed, hogy percek alatt?

2018. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 moozygoo válasza:
Ha megtudnád, elkéne tennünk téged....csak vicceltem, ne bolondozz, nincs ilyen, menj el orvoshoz ha ez nem trollpost....
2018. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!