Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik olyan meg van írva a...

Létezik olyan meg van írva a sorsunk? Ha kint Nekem nagyon borzalmasan lett meg írva mit tegyek?

Figyelt kérdés
20f vagyok és eddig mindig csak a rosszdolog történt velem. (Nem akarok nyavalyogni csupán véleményeteket akarom és ha már ilyen/ilyenek történtek valakivel mit csinált?) szóval nagyon igyekszem hogy minden rendbe legyen az életemel és boldog legyek de eddig valami pokol nincs egy barátom nincs barátnőm akit szerettem az el hagyott el veszítettem a munkam és nem tudom mit csináljak csak abba a munkába tudom magam el képzelni de persze azt is elbénáztam. Másnak persze minden sikerül van élete barátai szeretik stb... nekem meg semmi mint egy utolsó senki meg annál is lejjebb érzem magam semmi nem sikerül. Utálom magam nincs senkivel akivel beszélhetnek mindig magam vagyok. Minden nap ugyan az történik tenni akarok ellene csak hogy.?
2018. márc. 9. 00:50
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nem létezik hogy MÁSOK írják a sorsunk. Azt mi magunk alakítjuk-persze csak akkor ha teszünk érte, és nem csak sodródunk mások jóindulatára várva.
2018. márc. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
"Másnak persze minden sikerül van élete barátai szeretik" Na itt vagy nagyon eltévedve ha ezt el is hiszed.
2018. márc. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Bizonyos szinten igen,bizonyos szinten nem.


Egyrészt genetikai jellemzők sokasága,mennyire előnyös vagy hátrányos az életben bizonyos tulajdonság.


Másrészt a környezeti tényezők,illetve a szerencse.


Bizonyos dolgokat kis mértékben befolyásolhatunk,a döntéseink A és B között.

De van,amikor csak A van,vagy B,és nem dönthetsz.

2018. márc. 9. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2018. márc. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy? Úgy, hogy célokat tűzöl ki magad elé és hasznosan töltöd az időd. Hidd el, senki élete sem tökéletes, mindig van valami nehézség. De rajtad áll (a döntéseiden múlik) hogy alakítod az életed.
2018. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
ember, még 20 éves vagy! lesz még több barátnőd és több munkád is! állj a sarkadra, az életedet csakis te írod!
2018. márc. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy véletlenül egy kicsit viselkedés-zavaros, vagy Aspergeres?
2018. márc. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy az élet egyszerűen másfelé akar terelni,ilyenkor lekapcsol minden addigiről amiben gyökerezett...A sorsod valóban te írod itt és most minden gondolatoddal,tehát ha a veszteség érzését generálod többszörösen fogod megtapasztalni..keress olyan elfoglaltságot amit szeretsz és feltölt energiával,csinálj egy kis önvizsgálatot mihez van még affinitás,tehetség,aztán lépj tovább...de sose hibáztasd önmagad..
2018. márc. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Nyilvan vannak rajtad kívül álló dolgok, amikre esetleg nem sok hatássál lehetsz(pl.: betegség), de amiket itt felsoroltál, azokon bőven változtathatsz még. Ha 40-50 évesen lennél ilyen helyzetben, akkor még megértenem valamennyire. De 20 évesen?! Ezt a "másnak persze minden sikerül" szöveget, nyugodtan elfelejtheted.
2018. márc. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!