Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik épp spirituális átalakulá...

Akik épp spirituális átalakuláson megy keresztül, az észlelt magán ilyet?

Figyelt kérdés
Szkeptikusok ne írjanak, ezenkívűl, csak az írjon, aki átesett ezeken vagy spirituális tanácsadó, vagy aki épp ezen az átalakuláson megy keresztül. Történt e veletek is olyan dolog pl. gyermekkorban, hogy egyszer arra ébredtetek reggel, hogy semmire nem emlékeztek. Csak ilyen alapokra. Ki az anyád meg ilyenek. Úgy értem, nem emlékszel, mi történt veled eddig, mik a játékaid stb. Bármi furcsa dolog, esetlegesen ufo jelenség. Kérlek válaszoljatok, értelmes spirituális emberek!
2018. márc. 19. 19:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát ha fejlődsz, akkor hogy lenne olyan benne, hogy nem emlékszel semmire? Ez éppen az ellenkezője.


Olyan mintha azt mondanád, hogy az iskolai ismereteknek köszönhetően amnéziás lettél.

2018. jún. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Az mással függ össze... De az meg magánügy bocsi. Semmi köze a spiritualitáshoz, de eleve nem az volt a szándékom, hogy ezt firtassuk. Annyit elárulok, hogy az ufókkal akartam összefüggeszteni a spirituális átalakulást. Azt hittem azért esett ki, mert lehet ők intézik el egy embernél, hogy spirituálisan átalakuljon, magasabb szintű legyen. De nem így van nyugi! Egy feltevés volt, mert akkor még ezek után kutattam. De a válasz meg van. Csak neked ahhoz semmi közöd sincs. Nem értem, hogy miért értetlenkedsz ennyit. Nekem nincs rám időm bocsi. Köszönöm a válaszokat mindenkinek még egyszer!! :D Hála ennek a kérdésnek, minden megváltozott.
2018. jún. 16. 01:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!