Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha az ember beleéli magát a...

Ha az ember beleéli magát a zenébe és libabőrös lesz, az mit jelenthez?

Figyelt kérdés

Néha libabőrös leszek (nem félelem,nem kiráz a hideg,egyáltalán nem rossz érzés) egy-egy szám hallatán.

Általában klasszikus hangszerek és női vokál hozza ki belőlem. (néha kicsordul a könnyem is.)

Olvastam valahol,hogy nekem ez a zenei ágazat hat a lelkemre vagy hasonló. Ti mit tudtok erről?

20/F [Megjegyezném,hogy nem vagyok meleg...]


2010. jún. 11. 21:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi ezoretikusat nem jelent. Annyit mindösszesen, hogy ráhangolódtál a zenére, és az megérintett.


Komolyzenész vagyok, a mi köreinkben az a furcsa, akit nem érint meg a zene...

2010. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%

Biztos?xD

Na nem szemétkedem.

Van hogy én ís libabőrös leszek.tök fura:D

Nemtudom miért van ez:D

2010. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

énis néha


és mikor mondom a szüleimnek nemértik miről beszélek:(

2010. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A zene mindig akkor a legjobb, akkor esik a legjobban úgymond, ha éppen az adott lelkivilágodat tükrözi. Egyik nap rossz kedvem volt, és egy zenét kb. 4-szer egymás után meghallgattam, alig akartam abbahagyni. Rá 2 napra jó kedvem volt, mondom meghallgatom, kb. a feléig sem jutottam, ki kellett kapcsolnom mert egyszerűen nem bírtam.
2010. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Értem,és köszönöm.

Akkor nincs semmi baj. :)

2010. jún. 11. 21:55
 6/18 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Libabőrös leszek ha ballagáson leszek, ha meghatódok valamin vagy ha egy szép számot hallok. Mondjuk én már egyik "túl regagálom" ezeket, olyan dolgoktól ráz ki néha a hideg, hogy én is csak nevetni tudok magamon:)))


L/18

2010. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21:47-es válaszoló vagyok, egyébként 20/F és én sem vagyok homoszexuális, de mégis van, hogy "beleborzongok" a zenébe jó értelemben.
2010. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

ez azért lehet, mert téged nem kínoztak meg még kegyetlenül, a sors még nem csapdosott téged össze annyira, hogy alapból az ilyen hátborzongató zenékre immunis légy.


vagy csak egyszerűen antiszociális vagy, magadbazárkózott, és nem szereted az emberek társaságát.


jobban vagy nyitott a belső hangokra, amit a zene sugall.

2010. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Azt hogy JIMMY még mindíg KIRÁLY..



Nah attól bárhol libabőrös leszek, sőt még a gyomrom is felfordul ha meglátom a képét!

2010. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Meg azt is jelenti, hogy kis érzelmi analfabéták vagytok amitől pár egyszerű akkord hallatán össze csináljátok magatokat..


Erre alapoznak a tini és egyéb divatzenekarok is..

2010. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!