Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha az ember beleéli magát a...

Ha az ember beleéli magát a zenébe és libabőrös lesz, az mit jelenthez?

Figyelt kérdés

Néha libabőrös leszek (nem félelem,nem kiráz a hideg,egyáltalán nem rossz érzés) egy-egy szám hallatán.

Általában klasszikus hangszerek és női vokál hozza ki belőlem. (néha kicsordul a könnyem is.)

Olvastam valahol,hogy nekem ez a zenei ágazat hat a lelkemre vagy hasonló. Ti mit tudtok erről?

20/F [Megjegyezném,hogy nem vagyok meleg...]


2010. jún. 11. 21:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Állítólag akkor jó egy zene ha libabőrös leszel tőle.


Én is sok zenétől voltam már liba, de nem feltétlenül attól ami a legjobban tetszett.


Érdekes, az igazán kedvencemtől nem leszek libabőrős.

2010. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 BlackSword ***** válasza:

Ebben semmi ezoterikusság nincsen... Beleéled magad a zenébe... Ez igy kis érzékenységet takar... Nyugi, szerintem ebben semmi gond nincs...

23/F

2010. jún. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb érzés a világon, kár, hogy nem tart sokáig.
2010. jún. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az új válaszokat.

Tényleg nagyon jó érzés. ;]

2010. jún. 12. 13:54
 15/18 anonim ***** válasza:
Felülsz a zene vonatára, és élvezed ahogya a hangok kiegészítik egymást, szép az összhatás, ha akár csak egy hangot is megváltoztatnának már nem ugyanaz lenne az érzés. A zenére mondják, hogy élénkíti a lelket, gyógyítja. Ha veled ez megtörténik, az jó, mert az azt jelenti, hogy nem vagy egy érzéketlen bunkó, aki a világon mindenre tojik, tehát képes vagy befogadni a szép dolgokat. :)
2010. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szép megfogalmazás! Köszi. :)
2010. júl. 2. 18:38
 17/18 anonim válasza:
Én általában akkor leszek libabőrös ha valami nagyon jó hangú énekest vagy énekesnőt hallok énekelni vagy egy nagyon jó számot ami szép és szeretem is.
2010. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
ugyan ez! én is libabőrös leszek valami jó zenétől, amibe beleélem magam. ugyan az van a filmekkel is! amit láttam már korábban, és ha mégegyszer megnézem akkor tudom mit fog mondani, de az a rész az egészben a csattanó, és akkor szokott "Bőrösödni a libám" :D
2013. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!