Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vicces rémtörténetek?

Vicces rémtörténetek?

Figyelt kérdés
Tudtok olynan rémtörténeteket, vagy olyan félelmetes eseteket, amik veletek történtek meg, és viccesen végződött?

2018. ápr. 14. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
ott van az az igaz vagy hamis filmsorozat. nem is tudom mi volt a címe, rejtélyes igazságok vagymi
2018. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az, de én ugy gondoltam, h írnátok nekem pár ijesztőnek indult, de vicces történetet
2018. ápr. 15. 09:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok egy félős alak, horrort néztem régen dögivel, szeretem a borzongató könyveket. Ha "természetfelettit" tapasztalok, akkor előbb rúgom be az ajtót, és nézem meg, mik a titokzatos hangok, minthogy megijedjek.

Na de, egyedül ültem a portán egy téli napon, full üres ház, csend, recsegnek az emeletek, fúj a szél, kevés villany ég. Naná, hogy ki kell olvasni a ragyogást! * Ez jó pár éve volt, mikor még nem jártak télen erre annyian*

Hátsó kamerán néha kilesegettem, és közben olvastam, aztán épp felnézek és látom, hogy kint cigizik az egyik konyhás. NA de, hogy, mikor egyedül vagyok itt?

Megkövülten ültem, nézem a kameraképet, eltűnt. Nézem. Nézem. Semmi.

Olvastam tovább. Fél szemmel felnézek, megint ott van! Fehér köpenyben kinn áll valaki.

Na velem ne szórakozzon. Lecsaptam a könyvet, kimentem a hátsó udvarra, persze folyamatosan néztem körbe, hogy ugyan, nem e jött be ez az ember hátul. Meg szívdobogás rendesen, nehogy betörő legyen, és persze, nagyon, nagyon kis aggódás, nehogy ez legyen az első szellemsztorim...

Kivágtam az ajtót, odafutok a dohányzóhelyre...

Valaki nagyon értelmesen odarakott egy rohadt fakarót, és a tetejére valamilyen oknál fogva rá volt kötve egy nagy fehér lepedő. Azt fújta a szél, azért nem láttam mindig:D

Mondom, oké, ennyi volt mára a ragyogás is.

2018. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, ilyenre gondoltam, köszi
2018. ápr. 15. 18:58
 5/7 anonim ***** válasza:
14 lehettem, Bélapátfalva mellett volt a szállásunk, akkor még ott volt az elmegyogy intézet. Mi táboroztunk, kb 5 lánnyal kitaláltuk hogy idézzünk szellemet, le ültünk körben, egymás kezét fogva stb. Pontosan nem emlékszem de egy lány mondta: ha itt vagy adj jelet nekünk- ebben a pillanatban hatalmas sikítás, másik szobából, mi is betojtunk- rohanunk ki, kiderült hogy a tanarnohoz az ablakon át benézett egy hapsi aki az elmegyogy intézetből szokott ki.visszavitték..nem nagyon aludtunk éjjel..
2018. ápr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Ez már egy régi történet, de szerintem illik a kérdéshez:


"A valahol a sötét erdőkben él egy teremtmény, mely oly bizarr és félelmetes, hogy még a krónikások se mertek róla írni.

Egy eltorzult, csontsovány négylábú szörnyeteg, ami ráadásul részben gép. Ez a kiszámíthatatlan aberráció, brutális eltorzult szájszervével gyakorta ceruzát hegyez az erdei állatokból és az eltévedt kirándulókból.

De ennél még sokkal szörnyűségesebb dologra is képes... Lassan megközelíti áldozatát; feléhajolva ráleheli a rothadó húscafatok miatt bűzlő leheletét, majd pedig hatalmas, rozsdás körömcsipesszé módosult kezeivel... LEVÁGJA A KÖRMÉT!!! *ijesztő zene és villámcsapás*"

2018. ápr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én és osztályom kiterveltünk egy olyat,hogy bántsuk a kisebbeket,

-jól rájuk ijesztünk!

-nem veszik észre!

Betereltük őket a kis romházba(ami a suli mellett van és ilyen szerszámok...garázs féle),utána ott bemeneteltük őket,elmegyünk(rájuk hàrtik az ajtót)

-ha kérdezik a tanárok ne szóljatok semmit!

-nem!}

A vicces ebben az volt hogy ,lehet nektek nem vicces de nekünk az volt;

-mit csináltok gyerekek?

-kizörőmbél a garázsban?

-áhh..ő...,aaa...óh....ee...őő..ö..

-hát,tudja tanárnő az úvy vót ,hogy ementem bótba tegnap és nem láttam őket,it vóltak benn és elvették a lányok szüzességét

2019. jan. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!