Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy mindig...

Mitől lehet az, hogy mindig megérzem azt hogy találkozni fogok vele?

Figyelt kérdés
Egy olyan személyről van szó aki nagyon tetszik. Mindig megérzem azt hogy látni fogom.
2018. máj. 8. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy iskolába jártok?
2018. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem "megérzed", hanem tudat alatt követed, ismered az "útvonalait", mikor fog felbukkanni. A zaklatás egyfajta legális formája. :D
2018. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

😂😂😂😂😂😂 Kedves második válaszoló: Ezen most jót nevettem , szebben meg se lehetett volna fogalmazni. 😂😂😂

Viszont a kérdésre vàlaszolva: Van olyan amikor én is megérzem, de az nagyon ritka.

2018. máj. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

vannak emberek akik megérzik az ilyesmit:)

nekem nagyon régóta tetszett egy fiú és egyik nap arra gondoltam beszélhetnénk (teljesen ismeretlenek voltunk egymásnak). aznap beszéltünk először.

2018. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pàrszor màr volt olyan hogy vele àlmodtam aztàn erre rà 1-2 napra mindig talàlkoztam vele. Fura dolgok ezek..
2018. máj. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!