Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi az alapja annak a közhiedel...

Mi az alapja annak a közhiedelem, hogy a démonok a lelkünkért teljesítik a kívánságainkat?

Figyelt kérdés

2014. jún. 8. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igazából keresgéltem, de nem találtam meg a konkrét választ. Szerintem nincs is, egyszerűen csak így találták ki.

A kereszténységben a legfőbb céljuk az, hogy emberek testébe költözhessenek és bűnös kívánságaikat rajtuk keresztül végrehajthassák.

Viszont általánosságban fogalmazva ugye azért teljesítik a kívánságot, hogy a lelküket kaparintsák meg, mert ez élteti őket.

Nekem egyből a Jinn/Genie jutott eszembe az arab legendákból, aki szintén kívánságot teljesít.

Egyik alteregója a qarin az iszlámoknál, ami egy gonosz szellem és az emberi lélekért cserébe teljesíti annak gonosz vágyait.

2014. jún. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Ezeknek sosincs ésszerű alapjuk, ne is nagyon keresgélj. Valaki kitalálta, aztán az 1 bolond 100-at csinál elv érvényesült.
2014. jún. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

valóságalapja sok van, ismerek ilyen embert akinek volt ilyen élménye.

megkapta amit kért, de cserébe jött más is, amit nem kért.

ne szórakozz ilyennel, mert erre mondják, az ördög a részletekben rejlik!

amúgy ahogy ezt párszor itt leírtam, azért nem hiszik ezt el sokan, mert ez nem úgy működik, hogy te azt mondod, eladod a lelked, és már ott is van a kívánságod tárgya.

ezt bárki kirpóbálhatja, semmi sem fog történni.

ahhoz hogy te képben legyél, mit is akarsz csinálni a különféle idéző mágiákkal kéne tisztában lenni(necromantica, nigromantica, teurgia), ezek mind az idéző mágiák közé sorolhatók, van még pár fajtája, ami inkább a gondolatsík materializációjával egyezik meg, főleg a kabbala okkultista részének egyik ága használta, kizárólag fekete mágiára.

olyan dolgok ezek hogy te infót ezzel kapcsolatban keveset fogsz találni, aki meg ismer sok dolgot, az csak irányvonalat ad neked, de nem fog segíteni, mert ez a tudás, akinek birtokában van, nagyon sokmindenre felhasználható(ugye ezt a lelked milyensége határozza meg).

szóval ha mindezekkel tisztában vagy, akkor tudnod kell mi az a mágikus rituálé, és mi egy ceremónia levezetésének a különféle szabályai attól függően hogy te milyen rituálét akarsz bemutatni.

ha ezek is megvannak, akkor eldöntheted, hogy melyik idéző mágia fajtánál maradsz, és azt tanulmányozva kiválasztod azt a részt amit megszeretnél valósítani.

ha ez megvan, és egyéb csillagászati, napszak, és hold/bolygóegyüttállás is megfelel, bemutathatsz egy rituálét, a ceremonális mágia irányelvei szerint.

itt nem hibázhatsz, mert ha erre az útra ráléptél, már általában nincs visszaút, és ha hibázol, az jelenlegi megtestesülésed kárára zajlik .

ha ez is megvolt, és sikerült a materializáció akkor megteheted a felajánlást annak , akit hívtál.

DE!

utána van ennek egy levezető ceremóniája is, amit el kell végezni.

a legnehezebbet nem is írtam, ált ősrégi nyelven vannak ezek a rituálék, és a szövegben sem lehet hibázni,hiszen, akkor mást fog jelenteni, és nem lesz semmi.

ha ez a tudás amit feljebb kicsit kifejtetem, birtokodba kerül, úgy 10 év alatt, akkor csinálhatsz egy kívánság varázslatot, de másképp nem.

ezért szoktam röhögni, mikor a sok nem normális női magazinban írnak egy fél oldalas cikket, hogy gyújts meg ilyen meg olyan gyertyát, írj egy papírra valamit, égesd el és már teljesül is, de csak akkor ha nagyon akarod, ha nem teljesült, akkor nem akartad.

EZ BAROMSÁG!

ha egy időző mágia rituálét bemutatsz és pontról pontra úgy csinálod ahogy kell, akkor ha valamit kívánsz azt MEGKAPOD!

de csak azt, semmi mást, de kapsz ált a sors által nehezéket is,mert amit életpálya könnyítésnek kértél, az nem harmonizál az univerzum egységével, magyarul itt feléd billent el a mérleg, így a sors kompenzál, és elvesz annyit, amit kaptál, csak máshonnan, hogy pont nullán legyél.

kihagytam egy csomó dolgot direkt, az írásomból, hogy még ha is akadsz pár olyan könyvre a témában, nehogy tudj ilyen dolgot csinálni, mert akkor írásommal megsértettem volna a szabad akaratod, és a választás szabadságát, hiszen erősen befolyásoltalak volna.

így csak irányvonalat adtam, amin elindulhatsz, de előre mondom, ha eltökélt vagy, hogy mindenre rágyere több év kell hozzá, or napi szinte ezzel kéne foglalkoznod.

megérné??

ezt csak te tudhatod!

és ahogy kezdtem, ismerek egy embert, aki mindezt tudta, ismerte használta, megkapta amit kért, de amit a sors adott kiegyenlítésként, azt örök életére bánta!

A MENNYEI ATYÁNK ÁLDÁSA LEGYEN VELED!

2014. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

köszönöm a privát levelet, amit küldtél, de ettől többet nem tudok segíteni, mint amit írtam, ez is sok volt!

ha te évek óta tanulmányozod ezt a témát, és csak josef dürr könyvéig jutottál, akkor azt ajánlom, inkább keress más elfoglaltságot.

az a könyv, nagyon pici szeletkéje ennek a világban, és szinte a mágiáról alig van benne szó.

vannak ettől ezerszer komolyabb könyvek, de azok is csak részei egy nagy egésznek, pontosan azért hogy aki ilyen nagyon kíváncsi mint te, és bármit megtenne, ne sodorja veszélybe önmagát.

csak ennyit tudtam segíteni, de kiindulópontnak, hidd el ez pont elég lesz neked!

2014. jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet! :)
2014. jún. 9. 16:57
 6/12 anonim ***** válasza:

Gyertyagyújtás, körrajzolás, papírégetés...

Ez már önmagában egy okkultista rituálé így ha nem is jön össze csak próbálkozol vele az is bűnt jelent. Van esély rá, hogy teljesen ingyen adsz túl a lelkeden.

2014. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Crowley üzletpolitikája ;-)

(You know - the King of Hell)

p.s.:amúgy én is imádom az Odaátot :D

2014. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 hunbula ***** válasza:

Mert egy halandó ember vagy, akinek minden gazdagsága, java földi és múlandó, kivéve... Igen, a lelkedet.


Crowley tényleg jó fej amúgy xd

2014. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igazából csak arra figyelj, hogy ha minden képpen el akarod adni a lelkedet, akkor azt egy keresztútnál tedd! Megfog jelenni egy démon aki a lelkedért megcsinál valamit, de, ha eladod a lelked egy megszabott időt kapsz csak! Szóval, amikor lejár az idő eljönnek érted a pokolkutyák, sajnos ezeket nem tudod visszatartani, mert gondolom nincs nálad a Colt! Tehát ez van, mindennek van jó és rossz oldala :( Amúgy a Colt nem tudom, hogy hol van, mert Bella eladta egy gazdag palinak, sajna :(
2014. aug. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Gyűlnek az Odaátosok… ;D

(a 7. válaszoló voltam)

2014. aug. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!