Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek a telepatiaban? Mi...

Ti hisztek a telepatiaban? Mi a velemenyetek rola?

Figyelt kérdés

2018. máj. 26. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Nem hiszek benne, mert hülyeség.
2018. máj. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem be szokott jönni néha..most is üzentem "jöjjél ki béla a szökökuthoz"majd megirom kijött e vagy sem.. :D
2018. máj. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha...ha
2018. máj. 26. 17:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Gyakori eset, hogy az ember gondol valakire, pl. egy ismerősre, távoli rokonra akivel ritkán beszél, és megcsörren a telefon, mert az adott személy akire éppen gondol hívja.

Az ikertestvérek közti kapcsolat is a telepátia alá sorolható szerintem, amit bár nem tapasztaltam, mivel nincs ikertestvérem, de rengeteg ember beszámol erről, akinek van.


Szóval igen, szerintem létezik. Nem feltétlenül irányítható, de létezik.

2018. máj. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2018. máj. 26. 19:45
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem van ikertestvérem SAJNOS. kétpetéjűek vagyunk,de éán mindent megérzek.

pl. amikor terhes lett a testvérem megéreztem. és az öszes terhes tünetet éreztem,de ő nem. max annyi h ő megkívánta a csokitortát amit sohasem szeretett. én pedig reggeli vagy egésznmapos hányinger, stb. stb. nem akarom tovább írni.


meg minden ilyesmit. pedig már külön élünk és nagy köztünk atávolság. de ő rajtam nem érez semmitr.

csak mindíg valamiért mániája volt h én rejtegetek valamit előle. mindíg kutatott a táskáimban, szekrényeimben. még amikor elköltöztem akkor is feldúlta többször is a szekrényeimet, hiába mondtam h még kajára sincs pénzem. szóval neki valami hülye mániája volt. ezt soha nem éreztem, nem tudom h mitől van.

sokszor hívott akkor amikor rá gondoltam egy kicsit is.


öszevesztünk annyira h nem akarjuk egymást látni, már vagy egy éve. de amikor rágondoltam ősszel akkor írt valami érthetetlen dolgot. nem akarunk kibékülni egymással. de azt az üzenetet nem értettem.

szóval pocsék a telepátia.


ha rám gondol valaki akkor a városban eltévedek. pedig úgy ismerem a várost mint még soha senki.

2018. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

volt tapasztalatom telepátiával.

nem kellemes.

2018. máj. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De jo,akkor most mar tudom biztosan nem orultem meg!
2018. máj. 28. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!