Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudsz olyan hazai emberekről,...

Tudsz olyan hazai emberekről, akik halhatatlannak, vagy legalábbis több száz évesnek mondják magukat?

Figyelt kérdés

Cikkírásról lenne szó.

Ha kérik, akkor természetesen titokban tartanám a kilétüket.

Tisztában vagyok vele, hogy akad majd közöttük pszichiátriai eset is...


2018. máj. 30. 18:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
"...akad majd köztük pszichiátriai eset is.." Nagyon megdöbbennél, ha azt mondanám, hogy MIND az?
2018. máj. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Aki csak füllent, az nem feltétlenül őrült...
2018. máj. 31. 09:49
 13/17 anonim ***** válasza:
Én 1817-ben születtem, nem vagyok halhatatlan, vagy legalábbis nem tudok róla, de rátaláltam egy ősi diéta leírására, amit 10 évbe tellett megfejtenem, de megérte, ma is 30 évesnek nézek ki, és már sokadik személyazonosságomat fogyasztom, hogy ne tűnjön fel. Elvileg ha nem ér baleset, 800-900 évet élhetek így.
2018. máj. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ja, és nem őrültem meg ezen idő alatt, remélhetőleg ez így is marad. Anno voltak problémáim, de a sztoisztikus filozófia sokat segített.
2018. máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én csak ilyen emberekről tudok.
2018. máj. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nálunk egy csomó ember neve, akiket elvileg már 100+ éve eltemettek, felbukkant a választási névjegyzékben és valahogy mind a Fideszre szavazott, szóval úgy látszik, vannak ilyenek.
2018. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16:

Naná, én is a Fideszre szavaztam :-)

2018. jún. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!