Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről, akik a mai napig nem hiszik el, hogy a holdra szállás megtörtén?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 15:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
20%
Egyszerűen hülyék, de viszont hogy mit találtak ott igazából az a nagy kérdés .
2013. máj. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
14%
Hogy túl sok összeesküvés-elméletet olvastak, naivak és/vagy hiszékenyek.
2013. máj. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Antimod ***** válasza:
93%
Százszázalékig én sem vagyok róla meggyőződve.
2013. máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ilyen emberek nincsenek! :D :D
2013. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Nos. elég fura, az biztos... de ha a legelső holdraszállás valóban nem is volt igazi, azóta biztos hogy voltak, mert a Hold-Föld távolságot a Holdon lévő lerakott cuccal mérik.
2013. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Antimod ***** válasza:
100%

"e ha a legelső holdraszállás valóban nem is volt igazi"


Arra gondoltam egyébként, szerintem az a "film" nem túl meggyőző. Ettől függetlenül megtörténhetett a Holdra szállás azóta, sőt, akár akkor is, de semmiképp sem a "közvetítés" alapján bizonyítható.

2013. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
37%
Semmi... Mindenki azt hisz amit akar... Egyébként még mindig jobb, mint hinni az UFO -kban meg elhinni a sok kamu sz@r képeket meg videókat a földönkívüliekről... x)
2013. máj. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
16%

Realisták !


Az a 69-ces kamu holdraszállást Hollíwoodi stúdiókban rendezték meg.Még a papírmasé C betű is látszik a kelléken. Csillagokat sem filmeztek le, mivel a stúdióban nincsenek csillagok :P


Madách Az ember tragédiájában is megírta, hogy az ember nem hagyhatja el a földet, mert az űr sugárzása megől minket. Azóta tudjuk, hogy a földet Wan Allen övezet veszi körbe, így meghalnánk ha elhagynánk, de van aki ennek ellenére hisz olyanokban mint holdutazás :S Anyám borogass !!!

2013. máj. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
49%

Az ilyen ember ostoba és tájékozatlan. Rengeteg a Földről teleszkóppal is látható leszállási hely van a Holdon, otthagyott holdjáró autók, ezek látható kerék nyomai, leszálló egységek nyomai, stb.

Aki a szemének sem hisz az orvosi eset.

2013. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%

"Madách Az ember tragédiájában is megírta, hogy az ember nem hagyhatja el a földet, mert az űr sugárzása megől minket."


Antoine de Saint-Exupéry: A kis herceg-ben pedig megírta hogy az egyik bolygón egy róka és egy kis herceg él. Akkor most hogy is van ez? :)

2013. máj. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!