Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nagy ezoterikusok, milyenek...

Nagy ezoterikusok, milyenek voltatok reál tárgyakból?

Figyelt kérdés
Pusztán érdekel, hogy van-e arányosság, a matematika, természettudományos tárgyak ismerete/szeretete és a "spirituális beállítottság" között

2018. jún. 10. 22:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Jól mentek a reál tárgyak, egyébként mérnök vagyok. Milyen összefüggést látsz ebben? Különben kíváncsi természetű vagyok, nem vakon hívő.
2018. jún. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
20%

2.


Milyen bolygóhatások igazolhatóak tudományosan? A tudósok tudnak már róla?

2018. jún. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
64%

# 9/12 Egely egy MÉRNÖK!

Nem fizikus,hanem hőerőgépész."


Én is azt mondtam, ha lenne szövegértelmezésed, hogy a BMÉ-n diplomázott mérnök. Alias fizikus, feltaláló mert így hirdeti magát.


"(egyszer megpróbálta cáfolni az energiamegmaradás tételét,és Orosz Lászlónak kellett felvilágosítania a csatolt rezgésekből)."


Megpróbálta az oktondi Egely cáfolni az energia megmaradást, mert azt hitte pl Orosz László elvégzi a kísérletét. Nagyon tévedett !

Orosz Laci szerint nem szükséges kísérletet elvégezni, ahhoz hogy megtudjuk mi történik, elég ha felírjuk a régebbi kísérletekből adódó elméletet a táblára. Tette ezt egy egyetemi tanár :Lul.

2018. jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
46%

Én fizikus vagyok evidens hogy mindig kitűnő voltam természettudományokból, de a spritualizmus egy részét nem zárja ki a természettudomány. Most, hogy igazolódott, hogy az univerzumunk egy szimuláció meg főleg nyílt teret adhatunk az ezotéria eddig tagadott tézisei egy részének...


ha pl az univerzumunk egy szimuláció, nem tudhatjuk, hogy milyen is a valóság. Lehet hogy pont spirituális...


ha pl az univerzumunk egy szimuláció, siám lehetnek a szellemek egy alternatív tér részei habár a kvantumfizika paradoxonjai megengednik a létezésüket, hisz időben és térben nem zérus a hullámfüggvényük és így a megtalálási valószínűségük sem a halottaknak a térben.


ha pl az univerzumunk egy szimuláció, akkor lehet a mi képzeletünk a valóság, a szimuláció pedig éppen ezt fedi el.stb stb

2018. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Fizikakedvelő ***** válasza:
27%

#13:Azért mert így hirdeti magát attól még triviális hibát ejtett számolásaiban amiért egy fizikus hallgatót már megszóltak volna.

Ugyananzt a csacsiságot mondod mint Egely. Azért mert valaki nem végez el egy kísérletet attól még nem változik annak a ténye,hogy Egely baromságokat firkált.

2018. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%
Én matekból kegyelemkettes, fizikából és kémiából négyes, de csak azért, mert bemagoltam, valójában fogalmam sem volt róla, hogy mit beszélek
2018. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Mindből, mindig ötös. Csak a szabályok miatt távolodtam a hibátlan vizsgákról.
2018. jún. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
60%
Fizikából és matematikából kettes, kémiából hármas. Történelem, földrajz, nyelvtan ötös, biológia négyes.
2018. jún. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

# 15/18 #13:Azért mert így hirdeti magát attól még triviális hibát ejtett számolásaiban amiért egy fizikus hallgatót már megszóltak volna.

Ugyananzt a csacsiságot mondod mint Egely. Azért mert valaki nem végez el egy kísérletet attól még nem változik annak a ténye,hogy Egely baromságokat firkált."



Valóban volt a 10 könyvnyi fizikáról szóló irodalmában egy ilyen hiba. Nem lektorálták rendesen. Nem ő az egyetlen aki hibásan ír le valamit.



A ksíréletről amiben Egely energiamegmaradást észlelt Orosz Laci is elmondta, hogy NEM VÉGEZTE EL A KÍSÉRLETET. Amellett kijelentette, hogy biztosan nem történhetett benne energiamegmaradás sérülés, mert a tankönyvi fizika ezt tíltja. Ha ilyen alapon kísérletek nélkül a régi elképzelésekből dolgozott volna Newton sehol sem lennénk -.-

2018. jún. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdés nem a híres emberekről szól, hanem az itteni noname felhasználókról, szóval leakadhatnátok a hírességekről.
2018. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!