Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lett ezzel a kategóriával?...

Mi lett ezzel a kategóriával? Feltesznek egy kérdést, és egyből jönnek a trollok.

Figyelt kérdés
Miért nem tudnak kimaradni ebből a témából, ha nem hisznek semmiben?

#ezotéria #természetfeletti #nullaértelmesválasz
2018. jún. 11. 14:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
29%
De hiszünk. A józan észben.
2018. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
63%

Na ezaz. Társadalom legalja, buta rosszindulatú embereknek ez a szórakozás. És a modok nem is törlik a hsz eket, még akkor se ha szabálysértő. Ha visszaszólok engem bannolnak ki. Igaz történet.


Ez kb olyan hogy nem megyek a fogyokúra kategóriába írogatni hogy "úgyse fogysz le te hájas akármi"


Pedig ugyanaz. Miért nem? Mert nem vagyok egy utolsó undorító féreg patkány állat.

2018. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
31%
A fogyókúraban is le van oltva aki hülyeséget kérdez, ti abból a hátrányból indultok, hogy az egész kategória hülyeség, szóval nehéz jót kérdezni.
2018. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
39%
És ez csak a te véleményed, szerintem meg te vagy a hülyeség.
2018. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
38%
#4 így van, csak az én véleményem alapja a tudomány, szóval kicsit relevánsabb ;)
2018. jún. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%

Nem is azok a férgek akik nem hisznek benne, vagy próbálják tudományosan bebizonyítani valaminek a nem létezését. Azért az ezoban tényleg vannak hülye dolgok, de azért nem minden.


De ha már tudomány, valaminek a létezését kell bizonyítani és nem a nem létezését.

2018. jún. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Pedig tudományos módszertan fontos eleme a falszifikáció. Nehezebb bebizonyítani, hogy minden holló fekete, úgy, hogy minden hollót megkeresek, mint megcáfolni úgy, hogy egy nem feketét keresek.
2018. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Én ezt értem, de ha nem hisztek ezekben a dolgokban, miért nézitek ezt a kategóriát? És főleg miért kommenteltek számotokra vicces dolgot?

Én se nézem a fogyis cuccot, mert kvára nem érdekel a sok baromság:)

2018. jún. 11. 15:45
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek többsége primitív, rosszindulatú és számukra ez vicces... h.lyék magyarul, aki h.lye, nem tudja, hogy h.lye
2018. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
63%
Én nem szoktam nagyon sértő dolgokat trollkodni, de kb minden kategóriában jelen vagyok. Viszont itt minden könnyen adja magát. Van különbség ezo és ezo kérdések és emberek között, de néha röhejjel vegyes borzalom bizsergeti a tarkómat, hogy vannak emberek, akik mindenféle babonákkal, humbugokkal hoznak meg fontos döntéseket. A fogyókúra kategóriában pedig kb minden kérdés valakinek az igyekezetét tükrözi, hogy egészségesebb, legyen, vagy jobban nézzen ki.
2018. jún. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!