Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lett ezzel a kategóriával?...

Mi lett ezzel a kategóriával? Feltesznek egy kérdést, és egyből jönnek a trollok.

Figyelt kérdés
Miért nem tudnak kimaradni ebből a témából, ha nem hisznek semmiben?

#ezotéria #természetfeletti #nullaértelmesválasz
2018. jún. 11. 14:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
25%
A trollok természetfeletti mesés lények, igenis van helyük az ezotéria rovatban!!!
2018. jún. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..valahogy az én gondolataimat írtátok le elég sokan:)
2018. jún. 12. 07:44
 23/28 anonim ***** válasza:
36%
Nincs értelme egy kérdésnek, ha csak azokat a válaszokat fogadod el, ami a te ezos nézeteiddel szimpatizál. Amíg a válaszoló a kérdésre megfelelő választ ad, függetlenül attól, hogy támogatja a varázslatos ezo történeteket vagy neked nem tetszően racionális érvekkel ellened van, nem tesz semmi rosszat. Érvek/ellenérvek. Mind a kettőt el kell fogadni, és nem trollnak kikiáltani,és száműzni az ezotéria kategóriából. Meg azért van itt annyi troll mert nem számít mit válaszolsz 100% lepontoznak.(Várom a megsértett önjelölt igazlátók, médiumok lepontozását)
2018. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
24%
A trollok gyakorlatilag már kihaltak innen egy ideje. Az említett feltételezett egyének messze állnak a valódi trolloktól, akik még a GyK aranykorában tevékenykedtek itt.
2018. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

#23, én azokra gondolok, akik mindenkit lehülyéznek, oktatják a másikat, hogy valami miért nincs. Ezotéria témában inkább azok válaszoljanak, akik otthon vannak a témában. Ha feltesznek pl egy kérdést (a legegyszerűbbet mondom most példának), hogy szellemet/UFO-t láttam-e mi a válasz? Az nincs, nem létezik.

És pont azok válasza érdekli az embereket, akik viszont hisznek ebben, és érdemben tudnak választ adni a kérdésre.

2018. jún. 14. 10:09
 26/28 anonim ***** válasza:
56%

Abszolút otthon vagyunk a témában. Érdekel minket, ezért járunk ide.


Évek óta semmi nem változott. Például az ilyen kifakadások sem, mint ez a kérdés. Rendszeres az ezós-hiszti, hogy "ezek mit keresnek itt?", hisz a való világ mellett az ellenvélemény sem fér a fejükbe. Úgyhogy ez is a régi.


Semmi nem tiltja, hogy más véleményen légy. Ez nem egy ezós símogató fórum, hanem kérdések és válaszok az ezotériáról. De már le lett írva ezerszer.

2018. jún. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
43%

Az a baj, hogy itt vannak életveszélyes kérdések! Például vlakinek a férje a multkor nem volt jól, akár komoly pszichés problémája is lehetett, pl. skizofrénia... De a kérdés nemnarról szólt, hogy hogy vigye el pszichiáterhez, hanem hogy hogyan űzze el a gonosz szellemeket. Milyen ördögűzőt hívjon stb.

Van egy határ és ez nem hit kérdése... Az ilyen emberek civilizáció ellenesek, ennek nem az Ő döntésüknek kellene lennie, mert nem csak magukat veszélyztetik, de az esetleges skizofrén csávót is, illetve az egész társadalmat.

Én azt gondolom, hogy mindenki abban hisz amiben akar, de nem úgy cselekszik ahogy akar. Például a gyerekétől sem tagadhatja meg az oltásokat, mert a fejébe szált egy konteó...

Szerintem a szólásszabadság ide, vagy oda (hatalmas támogatója vagyok) be kellene zárni ezt a kategóriát, mert veszélyes.

2018. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

A konyhakés is veszélyes (felszeletelheted vele a kenyeret, de az idegesítő szomszédot is), mégsem vonják ki a forgalomból az összeset, mert nem mindenki hülye, aki használja.

Igen, vannak hülyék, itt meg aztán bőven, de nem minden hülyeség és nem mindenki hülye ebben a témakörben sem.

2018. jún. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!