Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történt ezzel a kategóriáva...

Mi történt ezzel a kategóriával? Régen olyan jó volt nem?

Figyelt kérdés

Mindig pörgés volt, mindig volt mit megválaszolni még ha sokszor hülyeségeket is írtak ki trollkodásból de akkor is több értelmes kérdés volt most pedig 99,9% troll kérdés van ami ráadásul nem is vicces(na jó néhány válaszonn szoktam nevettni jókat.

kérdésem:mi történt itt?



2015. ápr. 15. 15:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
felnőtt egy generáció, és teret adott a következőnek.
2015. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Ja. :( Sajnos a viccesnek szánt kérdések is gagyik. Szerintem csak a feltevőjük röhög rajtuk. Elég unalmas.
2015. ápr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
pár éve még nevetem rajtuk de már kb fél éve nem volt semmi komolyan vicces kérdés
2015. ápr. 15. 16:10
 4/15 anonim válasza:
75%
Ez a kategória nem azért van, hogy nevess a kérdéseken, hanem hogy megoldják a kérdezők lelki problémáit.
2015. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
épp az is a baj hogy nem jön olyan kérdés amít tényleg komolyan gondollnak a kérdezők csak hüllyeségeket írkálnak ki ami nem is vicces(még ha vicces lenne azt mondanám jóvan legalább nevethetek rajta)
2015. ápr. 15. 16:20
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
A beavatottakat elvitték vagy az idegenek, vagy a szellemek, vagy a démonok. Esetleg bántották magukat vagy másokat és be lettek zárva vagy elégtételt vettek rajtuk. Túl sokat tudtak, játszottak a tűzzel, felnőttek, elszórták a pénzt és ki lett kötve a net. El lettek tiltva a rossz jegyek miatt stb...
2015. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%

Nekem is feltűnt, de már vagy két éve.

Sok szkeptikus jár fel ide.

2015. ápr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
még mindig jobb mint ha asztroshowba telefonáló 70 éves Mariskák és Bözsinénik járkálnak fel ide...
2015. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Ez azért lehetett, mert akkoriban még nem volt feltéve az összes kérdés, de mostanra már kiégett ez a kategória. Feltehetőleg a sok ezós nem bírta tovább a kritikát azért elmentek nyaralni, de nem kaptak már főszerepet ebben az évadban :P
2015. ápr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én csak egy alul fizetett vendégszereplő vagyok, de hallottam már pár dolgot az előző szereplőkről. Ez a mostani évad sem indul valami rózsásan, de úgy tudom, hogy a 2012 évek tettek keresztbe ennek a szekciónak. Valószínűleg már nem tudjunk felül múlni a világvégét sem olyan szereplőket nem tudunk szerződtetni, mint 404 volt, őt ha jól tudom kiírták a sorozatból, ahogy olvastam máshol kapott szerepet. No mindegy lényegtelen talán az lenne a megoldás, ha fizetett válaszírókat szerződtetnénk, na nem pénzre gondolok, hanem "hasznosságra", mert sokan nem kapják meg a jussukat, vagy direkt lenyomják a másikat :D
2015. ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!