Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lett ezzel a kategóriával?...

Mi lett ezzel a kategóriával? Feltesznek egy kérdést, és egyből jönnek a trollok.

Figyelt kérdés
Miért nem tudnak kimaradni ebből a témából, ha nem hisznek semmiben?

#ezotéria #természetfeletti #nullaértelmesválasz
2018. jún. 11. 14:55
1 2 3
 11/28 Mael ***** válasza:
51%

Mert nem bírja el az érzékeny egójuk, hogy vannak rajtuk kívül mások, más szemléletmóddal.

És ahelyett, hogy a saját témakörükben mozognának, inkább beleütik az orrukat olyan témákba amihez fingjuk sincs.

2018. jún. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
70%
Mert unatkoznak.Ez teszi boldoggá, teljessé a napjukat; hogy másokat f|kázhatnak, hlyézhetnek, leolthatnak. És ettől ők magasabbnak, feljebbvalónak, felsőbbrendűnek érzik magukat. Kicsike az önértékelésük; és így úgy érzik, más fölé kerekedhetnek. Tehát ez növeli az önértékelésüket, hogyha megpróbálnak lenyomni másokat, fölébük kerekedni.
2018. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
38%

Egy témához szervesen hozzátartozik annak cáfolata is.


Ha te pl. azt irod: az asztrológia megállapításai helyesek, egy okot mondj, miért ne állíthatnám az ellenkezőjét!

2018. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
71%

Nem értem, mert engem pl. nem érdekel a fogyókúra, és teljesen átsiklok azok felett a kérdések felett. Tehát úgy látszik sokan járnak ide unalomból trollkodni, mert itt aztán tényleg bele lehet kötni mindenbe, minden napra jut egy kis csemege a kötekedőknek. Ne felejtsük el viszont, hogy mielőtt I. Istvánunk behozta a kereszténységet, az ősmagyar vallás leginkább a sámánizmus volt. Az itt kérdezők zöme csupán a hagyományokhoz nyúlik vissza. A hiedelem valójában a magyarság mitológiája, de semmivel sem abszurdabb számomra, mint a ketté választott tenger, a világ összes állatfajával megrakott hajó, vagy a kőtábla. És még sorolhatnám, de érdekes mód a kultúra és közösség témában senki nem köt bele a sok vallási bugyutaságba.

A véleményem egyébként nyomokban cinizmust tartalmaz, de kéretik elgondolkodni azon, hogy miből gondolja a másik, hogy amit ő tud, vagy hisz, azt jól tudja?

2018. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
34%
Most is ha valaki ellent mer mondani nektek, már pontozzátok le. Agyament zoknik.
2018. jún. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
26%

14.


De engem pl. kifejezetten érdekel az asztrológia. Hogyan hihet egy áltudományban ennyi ember?


A fogyókúra nem érdekel. És oda nem is írok.

2018. jún. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
51%

Szeretik magukat mások fölé helyezni. Azért trollkodnak itt, mert úgy gondolják ha beírják az oltásokat a kérdés alá, akkor azzal kifejezték, hogy ők intellektuálisan feletted állnak. Mint amikor a csimpánzok megdobálják kakival azt, akiket lenéznek.

Máshol is jelen van, nem csak a hit vagy ezotéria kategóriában. Pl. szeretsz valamit (film, játék, könyv, stb.), amit ők nem: azonnal jön, hogy ez azért van, mert ők kifinomultabbak. Nekem egyszer volt egy ilyen barátom. Elképesztően toxikus kapcsolat. Már nem mertem semmilyen témát sem felvetni vagy beszélgetni akármiről vele, mert elképesztően egoista, "sznob" volt. Az önbizalmam azóta sem épült vissza teljesen, de legalább megtanultam, hogyan zárjam ki őket.

Ez ugyanaz a jelenség, csak az internetes trolloknak a való életben nincs kin élősködniük és így itt teszik meg.


Egyébként a normális kritikával nem lenne baj, ha a kérdés arról szól. De itt én még nem láttam normális kritikát...na jó max szökőévente.

A tipikus válaszok a loú, a medvedisznóember és a mit szívtál.

2018. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

"A fogyókúra kategóriában pedig kb minden kérdés valakinek az igyekezetét tükrözi, hogy egészségesebb, legyen, vagy jobban nézzen ki." - Na, persze, amikor valaki erőfeszítés nélkül, meg mozgás nélkül, meg életmódváltás nélkül, meg valami csodadiétával akar fogyni, meg a másik kedvenc, akiknek nincs szükségük fogyókúrára, mert soványak, de azért fogyni akarnak... Azért fogyókúra témában is vannak hajmeresztő dolgok.


Az ezo kategóriát nem tartom alapvetően hülyeségnek, mert nem minden az ebben a témakörben, persze, van, ami igen, elég sok a szemét, de azért nem lehet általánosságban kijelenteni, hogy minden az. De ha már stílusosan a szemétnél tartunk, találtam már én lomtalanításkor kidobott könyvet, amit nem hagytam ott az utcán, és végül az egyik kedvencem lett.


Kérdező, vannak, akik azzal szórakoznak, hogy belekötnek mindenbe, amibe úgy látják, hogy lehet, és élvezik, ha más ezen felhúzza magát, ez jelen van ebben a kategóriában, a vallás kategóriában, a párkapcsolati kategóriákban, a politika kategóriában... Meg úgy egyáltalán a való életben is. Én azért próbálom normális stílusban felhomályosítani a hülyeséget írót, hogy tévútra keveredett, akár itt, akár máshol, ahhoz nagyon hülyének kell lennie valakinek, hogy troll módszerekhez nyúljak.

2018. jún. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
59%

14/18 igazad van.


Úgy látom nagyon leakadtatok a fogyókúra kategóriánál én azt csak azért hoztam fel példának mert még soha 1x se néztem meg mert sajnos a magasságomhoz képest alacsony a test tömegem mindenki azt mondja hogy ha így folytatom egyszerűen el fogok tűnni de ennek semmi köze nincs a kérdéshez, ez már egy másik kategória...

2018. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
48%

Itt általában nem a hitről van szó, hanem 5 perc alatt ellenőrizhető dolgokról és emberek tévképzeteiről.

Hiszek pl. a szellemekben, de ettől még nem látok minden fényképben és álomban kísérteteket, a régi házak anyagtágulásait pedig nem tartom kopogószellemnek.

2018. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!