Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen lény jött el hozzám...

Milyen lény jött el hozzám tegnap este?

Figyelt kérdés

Tegnap este mondhatni borzasztó éjszakám volt. Nehezen aludtam el kb 11:30 volt mire álmosnak éreztem valamelyest magam.

Az elalvást eleve mindig különböző recsegések, ropogások, pattogások szakították meg, de ezt a hőtágulásra fogtam, máskor is volt hasonló, csak most feltűnően sok volt, hangosabb és fajtájukat, helyüket tekintve is sokfélék. Csak forgolódtam, félálomban. Egy idő után az egyik forgásom közben mintha láttam volna hogy van valami a szobámban, legalábbis mozgott. Fel is emeltem fekvő helyzetben a fejem, de végül letettem, próbáltam aludni. De csak forgolódtam...

Majd történt a következő esemény, ugyanis a következő megfordulásomkor az ágyban egy lényt láttam a lépcsőnél. (galéria szobában alszunk) Nem egész testtel, de a vékony karja, a kopasz kerek feje kivehető volt, pláne hogy mozgott.

Itt volt egy kis képszakadás.Majd arra keltem hogy a hátamon fekszek. És egyértelmű volt hogy van valami vagy valakik a szobában.

Egy magas lény állt az ágyam mellett, én felpattantam és üvöltöttem, visítottam. Páromat lökdöstem, magamnál voltam teljes pánikban, de ő nem reagált.

Majd hirtelen visszaestem fekvő helyzetbe az ágyra. Már nem tudtam kiabálni.

Erre oda hajolt hozzám az a lény, akit úgy éreztem hogy ismerek valahonnan. Hosszas nézés utàn annyit mondott: Induljunk!

Ezután mintha mindent elvágtak volna, se kép se senmi emlék. Még reggel mikor ébresztett az óra sem ugrott be egyből hogy mi volt, csak rosszul voltam meg valami nem volt oké. Majd 2-3perc ágyonülés és feleszméltem.

Mi lehetett ez?


2018. jún. 17. 14:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

meglátogatott egy földönkívüli, elvitt visszahozott.

Lehet, hogy gyógyítottak, de lehet, hogy tanítottak.

így megy ez.

2018. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
31%
Bölény.
2018. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ez nem egyszerűen Loú volt, hanem egy Loú Királynő volt. A királynő ellen nem jó a veccő. A közepes Loú csoportoknak mindig van legalább egy királynőjük. A királynő kizárólag éjszaka jelenik meg és nőket moleszterál. Elviszi őket a setét rengetegbe, ahol az "odoú" található (ez a fészekrakó helyük) és elvesz a nőtől egy érett petesejtet telek kinézéssel, hogy aztán 15-20 loút hozzon belőle a világra.


Már évek óta tudunk a létezésükről, mégsem történik SEMMI. Ide jutottunk, mára már igazán elszemtelenedtek és egyre csak többen és többen lesznek. Félő, hogy egy idő után átveszik a világ feletti uralmat is!

2018. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

itt amit nem tudnak megmagyarázni, arra alvásparalízis vagy az a válasz, hogy boldond vagy :D :D


Én nyitott vagyok a természetfeletti dolgokra, de azért ez tényleg para ... azóta mersz aludni éjszakánként? Párod semmit nem érzékelt az egészből?

2018. jún. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Párom nem érzékelt semmit, sőt. Bár én csak annyit kérdeztem tőle hogy nem emlékszik e, hogy keltegettem, mert rosszat álmodtam azt hittem volt valaki a szobában. De semmi. Inkább nem firtattam. Szégyellem, nem akarok hülyének tűnni.

Ma viszont be vagyok kicsit pánikolva, ugyanis tegnap óta van egy sebes dudor a fejemen amit ma reggel vettem észre, pedig nem ütöttem be sehová, bár én csak érzem, hátul van a fejem tetején.

2018. jún. 21. 19:10
 16/19 Bátor Tintanyúl ***** válasza:

Szerintem nem alvásparalízis volt, hanem fantomébredéses rémálom. A párod ébresztgetése és a heves "ébredés" is beleillik a képbe.


Pl. azt álmodod, hogy felébredsz egy rémálomból, teljesen valóságosnak tűnik minden, a szoba, az ágyad, a papucsod... majd kimész a fürdőbe, és egy idegen arc vicsorog rád a tükörből.


Tudom, milyen ijesztő bír lenni.

2018. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez nem vicc amit a kérdező beírt! hozzám (hozzánk) is járnak valakik, valamik.engem is kiborít, már alig merek éjjel aludni,inkább ha tehetem nappal rápihenek, mert nappal nem jön(nek) Én azt vettem észre magamon hogy az agyamat szívják,hamar elfelejtek dolgokat,szinte semmit nem tudok megjegyezni.valakivel beszélgetek, 5 perc múlva nem emlékszem miről is beszéltünk, miben maradtunk.nem tudok semmit megjegyezni, semmi új dolgot nem tudok megtanulni,nagyon nehezen értek meg dolgokat,vagy egyáltalán nem értem.
2018. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Bátor Tintanyúl ***** válasza:

#17-es: Orvos látott már? Nem szemétségből kérdezem, hanem komolyan. Miket szoktál látni? Látod is őket, vagy csak máshogy érzékeled a jelenlétet? Hallani is szoktál valamit a jelenség alatt? Mióta tart? Csak éjszaka történik, vagy nappal is? Szedsz valamilyen gyógyszert bármire? Mióta vagy feledékeny? Volt már olyan, hog vagy valahol, és nem tudod, hogy kerültél oda? Vagy olyan, hogy nem találsz oda egy ismerős helyre?


A hallucinációk, feledékenység, zavart epizódok stb. komoly agyi (szervi!) problémákat jelezhetnek. Menj el a háziorvoshoz, valószínűleg elküld MR-re és szakorvoshoz.


Felőlem lehetnek a látogatóid ufók, démonok, koboldok, akármik, de előtte jobb kizárni az egészségügyi okokat, nem? Aztán, ha kiderül, hogy nincs az agyadban semmi, jöhet a tértisztítás, démonűzés, meg a többi szokásos nyalánkság.

2018. júl. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
T.utolsó! 17 vagyok.nehezen tudok neked válaszolni mert mikor itt írok nem látom mit írtál,így nem emlékszem mindenre amit írtál.persze látott orvos de nem azért járok oda amiért itt írtam!Diabetológushoz járok mert vigyáznom kell a cukorral,de szerintem csak azért kontrollál 3 havonta mert ez neki 12000 ft.mert hát maszekhoz járok.háziorvos ? ugyan már! aszisztens kinyomtatja a recepteket amit a diab..gus előír, és megméri a vérnyomásom,azt sem nézi meg mit ír alá.valszeg azóta vagyok feledékenyebb mióta pm.alulműködésre is gyógyszert szedek. aki ilyen gyógyszert szed szintén panaszkodik hogy feledékeny.és már el is felejtettem mit írtál, mire kell választ adnom.
2018. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!