Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek is van olyan, hogy...

Nektek is van olyan, hogy csak "megfigyelők" vagytok az adott helyzetben?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben sokszor azt veszem észre, hogy csak megfigyelője vagyok a dolgoknak és nem vagyok képes átélni azokat. Pl.: egy koncerten vagyok és így csak telik múlik az idő és olyan mintha ott se lennék, pedig ugrálok énekelek de mégis vagy egy randi úgy eltelik, hogy igazából nem nagyon emlékszem semmire. stb. stb.

Veletek is van ilyen? Ez ellen mit lehetne tenni?



2018. jún. 30. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem járok tömegbe, társaságba, koncertekre csak azért hogy ne legyek otthon, és randevúra sem ha az illető nem érdekel.


Te azért érzel így mert igazából nem is érdekel az amibe belemászol. Csak mész azért hogy legyél valahol.

2018. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az 1- es jól írja, valószínűleg nem igazán érdekel az adott koncert, vagy épp a randi. Akkor meg mi értelme? Naná, hogy nem éled át, ha untat.
2018. jún. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Pedig a kedvenc zenekarom volt..


És olyankor mi a helyzet ha mindennel így érzek, hogy nem izgat? Itthon is egész nap unatkozom bármit is csinálok..

2018. jún. 30. 23:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ellene tenni? Inkább megbecsülni! A buddhizmus pl az upekkhá-t az egykedvű, szemlélődő hozzáállást pont hogy hirdeti, tanítja, hogy járjunk középen, ne adjuknát magunkat az érzelmeknek és az illúzióknak, és legfőképpen a jóra és rosszra tagoló dulatásnak.
2018. júl. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen vagy depressziós vagy, vagy deperszonalizációs zavarod van. Pszichológust is nyugodtan keress fel, ha úgy érzed.
2018. júl. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Minden bizonnyal megsérült/túlterhelődött az idegi interfészed, amivel ebbe a virtuális világba van a tudatod csatolva. Vagy az is lehet, hogy kezdesz rezisztens lenni a kapcsolat folyamán adagolt stimulánsokra. Ne félj, majd javítják, elvileg folyamatosan monitorozzák az interfészek működését, ha átlépsz egy kritikus határt, akkor vagy kivesznek, vagy egyéb módon korrigálnak.
2018. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Kezd megerősödni a kapcsolatod a legfelsőbb éneddel, így egyre inkább "csak" tudatos szemlélőjévé válsz majd az élet történéseinek.


Gratulálok, jó úton jársz. Csak így tovább! :)

2018. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen idoszakom hogy ugy ereztem mintha csak testileg lennek az adott helyen. Egy hosszabb ido utan abbamaradt ez az erzes.
2018. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-s véleményét osztom, szerintem is a tudatod kezd kiemelkedni az illúzió(maya) köréből.


De ez nem azt jelenti hogy soha többé nem élhetsz át semmit, csak tudatosan. Ami egy sokkal tisztább és gyönyörűbb módja annak ahogy êled az életed.Rátalálsz az Utadra és tudatos cselekedeteid egy boldogabb,kiegyensyozottabb és teljesebb élethez vezetnek.

2018. júl. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!