Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy mindenkinek...

Van olyan, hogy mindenkinek el van rendelve valaki?

Figyelt kérdés

2018. júl. 3. 02:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem nem.


Vannak olyan életek, ahol a maradék karmák ledolgozása, illetve a lelki tisztulás és emelkedés a cél.

Egy párkapcsolat annyi energiát és odafigyelést igényel, amelyre ilyenkor már nem marad az egyénnek kapacitása.


Persze, ha az ember ügyesen végrehajtja ezt a feladatot, akkor "ajándékként", még mindig megkaphatja az élettől a hőn áhított párt! :)

2018. júl. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Nincs: majdnem minden kapcsolat így kezdődik, majd válás lesz a vége.
2018. júl. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Nincs.
2018. júl. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Nincs.
2018. júl. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon nincs ilyen. A szerelmesek éreznek olyat, hogy "örökké ismertem", hogy "nekünk találkozni kellett" de ez mással függ össze. A szerelmes a szerelme tárgyán keresztül rálát az örökre, a végtelenre, a halhatatlanra. Mintegy megnyílik rajta keresztül ez a lezártság, amiben egyébként vagyunk. Ha kiábrándul - akkor ez "becsukódik" és maga sem érti mi volt ez?
2018. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Nincs.
2018. júl. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Én egy pizzát rendeltem.
2018. júl. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%
Elrendeltem,hogy mindenki engem támogasson!O.V.
2018. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
2018. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Igen, de nem olyan mint a filmekben...Habár az Idétlen Időkig Bill Murrayvel jól körülírja hogy nem ilyen egyszerű az egész.

Nagyjából így van a való életben is: Hiába adod a tökéletest a kiszemeltnek,felesleges.

Csak akkor találsz rá eleve ha már készen állsz,megértél odabent vagy affelé haladsz.

A többi az őszinteségen múlik.

2018. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!