Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sokan miért hisznek benne...

Sokan miért hisznek benne hogy mi emberek nem csak test vagyunk?

Figyelt kérdés
Sokan hisznek abban hogy van bennünk valami "lélek" ami a halál után is megmarad. De olyan sok dolog mutat ellene..

2018. júl. 6. 13:15
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem te nem vagy tisztában magaddal, kérdező.Istenben hiszel, de a lélekben nem. Ez akkora paradoxon. Meg az is hogy felteszel egy kérdést aztán pár válasz után előadod az ember tragédiáját, amikor aztán arra is kapsz választ,te azzal sem vagy elégedett, aztán beesik pár humoros komment és te azomon nyavalyogsz, a végén meg mindenkit lehülyézel aki nem olyan szerencsétlen tuskó, mint te.
2018. júl. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
Semmi olyan dolgot nem írtatok ami bizonyíthatná a lélek létezését. Amúgy meg hadd döntsem el hogy én miben hiszek.
2018. júl. 7. 17:18
 33/49 anonim ***** válasza:
83%
de te sem tudtad bizonyitani az ellenkezőjét..
2018. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
72%

Miért valaki pisztolyt fogott a fejedhez hogy kiírd ezt a kérdést?


Bizonyítani? Hol élsz te? Túl sok filmet néztél azt hiszem

2018. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
74%
"Én Istenben hiszek igazából, ő teremtette az első embereket is." Hál'Istennek, hogy ez is kiderült! Isten a lelkét lehelte az anyagba, a fizikai testbe - ettől lettünk emberek. Ettől vagyunk Isten gyermekei.
2018. júl. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
70%
Egy testnek mióta vannak érzései? A billentyűzetem egy műanyag test. Ő is érez?! :))) Vagy a kérdezőnek nincsenek sem érzései, sem pedig megérzései?
2018. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim válasza:
46%

Csak az a jó válasz, aki veled egyetért? Akkor minek kérdezel?


Érdekes még is lepontoztátok a veletek ellenkező, ugyanakkor reális és elmés válaszokat.

2018. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:

#38

Teljes mértékben igazad van. Sajnos akárhányszor elmondjuk ezt nekik, nem értik meg. Az emberi test mióta azonos egy műanyag élettelen testtel??? 😫😨

2018. júl. 8. 17:33
 39/49 anonim ***** válasza:
85%

16:53-nak adsz igazat, aki romlott, beteg elme? Akkor viszlát, nem tudunk társalogni. Társalogj a 16:53-mal, nem zavarunk. Valami nagy probléma van nálad kérdező. "Az emberi test mióta azonos egy műanyag élettelen testtel?"

Nem azonos, a tárgy csak fizikai test, az ember pedig:

szellem, lélek és fizikai test. 3in1

2018. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 Gorgo 20 ***** válasza:
84%
Ha beismered önmagadnak hogy igen én egy porszem vagyok és lófaszt nem tudhatok ezekről, akkor talán kaphatsz olyan tapasztalásokat amik visszaigazolják hogy tényleg van valami rendszer ami kivitelezi azt hogy ugyan úgy létrejöhess máshol is nem csak itt és most. Gondolkodhatsz úgy is ahogy eddig azt kapsz vissza amit adsz. Vannak akik már úton vannak, vannak aki még egyhelyben toporognak és vannak akik már rég elhúztak messzire, minél meszebb vagy annál "intimebb" a kapcsolat közted és a spiritualizmus között. Ha nincs hit nem nő a tudat - ha nem nő a tudat nem erősödik a hit.
2018. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!