Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sokan miért hisznek benne...

Sokan miért hisznek benne hogy mi emberek nem csak test vagyunk?

Figyelt kérdés
Sokan hisznek abban hogy van bennünk valami "lélek" ami a halál után is megmarad. De olyan sok dolog mutat ellene..

2018. júl. 6. 13:15
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azért hisznek benne oly sokan mert tudnak valamiben kapaszkodni hogy ha el múltnak a földön létezni akkor lesz egy folytatás lesz egy hely ahová menekülhetnek. De nem alkotók különösebb véleményét mert nem tudom hogy a halál után van élet vagy nincs.
2018. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Előző vagyok lélek szerintem is van mert lelki ismert is van csak a halál után életbe nem vagyok biztos.
2018. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

#44

Ha hiszel a lélekben akkor miért vagy bizonytalan hogy van e a halál után valami?

2018. aug. 24. 20:41
 44/49 anonim ***** válasza:
100%
Azok utàn amit a kérdésed alatt levágtál,semmi jogod kétségbe vonni a válaszokat
2018. aug. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
#44 vagyok. Hiszek is benne meg nem is és igen bizonytalan vagyok mert szerintem a lélek az érzelmek nem csupán csak kémiai folyamatokat melék terméke az elménkben szerintem nem csupán csak egy evolúciós történet. Ami miat bizony talan vagyok az a sok valás ami létezik ami el bizonytalanít. Hogy hol ezt halod hol azt és nem tudok hinni egyiknek sem hitem van csak nem ebben ott a biblia ami nekem csupa elent mondás nekem az egész történet hiányos valahogy nem. fekszik ott még meg anyi valás és nekem az a véleményem hogy ez azért van vólt így és azért van hangsúlyozom ki találva úgy mond hogy valamilyen szinten írányithasák az ebereket e mögöt az egész valás mizéria mögöt szerintem valakinek valakiknek a kezevan az egész mögött és szépen írányítva van mint egy színjáték és ezt úgy mondom hogy évekig keresztény vallást valtam és minde vasárnap a templomban jártam mert egy vallásos családból származom de valahogy nem érzem ezt az egészet. Ahogy néztem az álszent embereket végig a temlopban nem nem az én világom. És ahogy mondom amiben hiszek az nem ez.
2018. aug. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

"Ahogy néztem az álszent embereket végig a templomban nem nem az én világom"

--- látod, látod, ez a hiba, hogy a templomban a többi emberrel foglalkozol - ítélkezel felettük- ahelyett, hogy "Isten és te" lennél a szakrális szertartás révén kapcsolatban.

2018. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Ne haragudj nézd nem tudtam figyelmen kívül hagyni mikor ki jön a templomból és nem telik el egy óra és a boltban már rögtön istent káromolja. De ha valami baj van rögtön jön a jaj istenem meg mért csinálja ezt velem.
2018. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
47 nem haragszom, csak szomorú vagyok, hogy egy felnőtt ember nem tudja, hogy elsősorban magával szemben vannak kötelezettségei, magát kell "nevelni",önmagát kell minél jobban megismerni, magának kell Istenhez közelíteni- és ebben akadály a mások felett való ítélkezés.
2018. aug. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Nézd értem és probálok is nem ítélkezni de nem tudom figyelmen kívül hagyni.
2018. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!