Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kigondoltam egy új összeesküvé...

Kigondoltam egy új összeesküvéselméletet?

Figyelt kérdés
Mi van ha igazából kideritették, vagy tudják mi van a halál után csak nem mondják el az embereknek hogy ne legyenek öngyilkosak? Ha szól erről valami cikk akkor linket kérek, köszi.. Szerintem nem is hülyeség, ti mit gondoltok erről?

2018. júl. 10. 14:56
1 2
 11/13 hastekide ***** válasza:
a valaszt, csaki akkor fogod tudni, amikor meghaltal. nem klinikai halalrol beszelek. arrol, amikor mar nem tudsz vissza terni, de akkor mar nem fogsz errol beszamolot adni. plussz, mindenkinek mas szerintem.
2018. júl. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem semmi


de szerinted halal utan csak egyfajta kimenetel lehetseges? mert csak akkor ervenyes a kerdesed

2018. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
utolsó, igen, szerintem ugyanaz történik mindenkivel a halál után, nem is értem a kérdést :). De ne menjünk bele miben hiszek, és egyébként tudom hogy nem igaz amit kérdeztem csak elgondolkodtatónak találtam:) És látom sokan el is gondolkoztak itt a kommenteknél, jó volt olvasni őket, köszönöm a sok választ ment a zöld kéz mindenkinek :) (Ja és igen , sokat pihenek mostanában xd)
2018. júl. 12. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!