Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy nyári szünet alatt a...

Egy nyári szünet alatt a lentiek alapján mennyit adhatnék le, illetve hülyeség amit kigondoltam és csináljam máshogy vagy jó így?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. 160-162 cm és 61 kg -voltam amikor utoljára mérték, most már szerinte 1-2 kg több-.

10 kg-ot szeretnék leadni, hogy ne legyek telt és, hogy kicsit több bátorsággal kezdjem a középsulit.


Amit szeretnék majd csinálni:

1) nappal kaja előtt és után minimum 2 kör a Bikás körül, illetve este minimum 4 kör, ezt így mindennap.

____

2) hogy ne legyek egy idegesítő bocsi, néha-néha 1 db joghurt amit aztán lemozognék.

____

3) mindennap 1 vagy több órán keresztül felülés, súlyzózás , karemelés, nyújtás, amit eddigi életemben nem tudtam megcsinálni, fekvőtámasz. Naponta vagy hetente kicsit többet csinálnék, 5-10 többet, aztán valahol megállj lenne, hogy mennyit csinálok. Oh, és talán még ugrókötelezés, ha beszerzek egyet. :D

____

4) mindennap gyümölcs, saláta -emellett azért más ételek is-. Fehér kenyér helyett rozskenyeret ennék, úgy tudom nem annyira hizlal mint a fehér kenyér, és még egészségesebb is. Naponta 2 liter vizet innék -igen, tudom, hogy mindig napi 2 l kéne innom de nem jön össze végül-.


Szóval, ezzel szerintetek fogyhatok 10 kg-ot nyár végére, illetve nem hülyeség-e ez így ahogy van?



2016. ápr. 10. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogyhatsz,de az alapokkal nem vagy tisztaban.
2016. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez így van, nem vagyok túlzottan tisztában az alapokkal. Ezért is kérdeztem, hogy ha nem jó így valami akkor mit vagy miket változtassak.?

Mivel senkit nem tudok kérdezni a családban -ami kemény 1 személyből- így a válaszokra tudok számítani. :D

2016. ápr. 10. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:

A Sárga Kapszula c. könyvet töltsd le, olvasd el, az étrend részt főleg. Egyébként még nem kizárt, hogy fejlődsz, ne érezd magad emiatt rosszul.

Heti 0,5-1 kiló fogyás a normális.

2016. ápr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudsz otthon is edzeni minden izomcsoportra akár súly nélkül is.

Kitörést, guggolást, sarok emelést, seprűnyéllel invertált evezést, homorítást, hasprést, fekvőtámaszt, oldalemelést vizespalackkal hogy szép kerek legyen a vállad stb.. Ezekkel a gyakorlatokkal már össze tudsz hozni valamit.


A bevitt tápanyagot meg számolni kéne és belőni akkora mennyiséget amivel kb. heti fél kilót fogysz.

2016. ápr. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az általad vázolt táplálkozással bírnád is az egészet vagy 2-3 napig...

Rendes étrend kell. [link]


+


Q már említett sárga kapszula

2016. ápr. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!