Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Garázst építenék, mit gondolto...

Garázst építenék, mit gondoltok aránylag jó amit kigondoltam, ti mit tennétek másképp?

Figyelt kérdés

Üdv,


garázst építenék,lényegében úgy terveztem ,hogy egy keret acél keretprofilokkal ( négyzet) lenne,amit összehegesztenék ,egy nagy négyzet kezdetnek,majd merevítők,áthidalók egyebek...,és 4 sarkán plusz oldalt 2-2 helyen 30 centi mélyen leásnám,hogy lyukba bele és beton neki.

Majd mivel kb 5 centi széles a profil jöhetne bele kőgyapot szigetelésnek,és 2 oldalról CK lapokkal fedném ,illetve tetőre hullámlemezt tennék ,amit a tetőn lévő merevítő profilokra tennék megdőlt szögben természetesen ,oda is menne kőgyapot és CK lap,és a széleken purhabbal lezárnám a hullámlemezt...,meg esetleg eresz...


2016. máj. 23. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó lesz az.
2016. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 puritan ***** válasza:

Túl jó!

:-)

Én nem tennék bele hőszigetelést. Melegebb nem lesz tőle, csak lassabban követi a külső hőmérséklet változását.


Kész van már?

2016. jún. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Késznek kész van... fejben...

valahogy sose tudom rávenni magam,hogy oké ma nekiállok.

De amúgy kb 1 délután alatt meglehetne csinálnom,de most túl lusta vagyok és kevés a motiváció

2016. jún. 14. 19:22
 4/5 puritan ***** válasza:

Az jó, ha van konkrét elképzelés! Eddig amihez hozzáfogtam anyuci unszolására úgy, hogy "fejben" még nem volt teljesen kész, az sose sikerült úgy ahogy kellett volna.


Egy délután azért az erős túlzás... szerintem néhány napos munka.

2016. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze néhány napos,de sok a várakozás miatt
2016. jún. 16. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!