Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti, akiket érdekel a téma,...

Ti, akiket érdekel a téma, melyikben hisztek a témakörök közül?

Figyelt kérdés

Én

HISZEK: horoszkóp, parapszichológia (szellemek), reinkarnáció, karma, okkultizmus

NEM HISZEK: feng-shui, jóslás, term.feletti lények (vámpír, stb), UFO észlelések


(Az agykontrollhoz nem értek, azt nem tudom, az álomfejtés meg szerintem itt a gyakorin nem jó ötlet, mert túl szubjektív, hogy egy bizonyos álom kinek mit jelent)


Kérlek titeket, többségében olyanok válaszoljanak, akik LEGLALÁBB AZ EGYIKBEN hisznek! Tudjuk, hogy sokan "egyikben sem", aki ellenállhatatlan, kényszerítő vágyat érez rá, hogy ezt beírja ide, az egye fene, írja, de elsősorban nem az ő válaszaikra lennék kíváncsi :) Köszönöm.


2010. jún. 20. 15:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Hiszek: a tényleges csillag-horoszkópnak,szellemek,részleges reinkarnáció, aura, jóslás, és bizonyos természetfeletti lények(bár a szellem is ilyen)
2010. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Én a humor és szórakozás témában hiszek.
2010. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Én hiszek: reinkarnációban,karma,természetfeletti lények(pl szellem,ufok), horoszkóp(sokszor volt,hogy igazat írtak ),agykontroll.
2010. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

én hiszek a szuperman-ba és hiszek a pokemberbe és hiszek dart wederbe is :D aztán meg még hiszek a husvéti nyusziban meg a mikulásban is


ki ne felejcsem a medvedisznóemberse mivel már találkoztam is velle ugy nézet ki mint egy disznó és hát nagyon szörös is volt aztán meg olyan ember formája is volt de a fogai egy kicsit mintaha ki logtak a szájából :D


És ti mibe hisztek?

2010. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
abban,hogy az ilyen idióták mint te kipusztulnak majd a Földről és akkor békességben fogunk élni.:D
2010. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hinni egyikben sem hiszek, de a (komolyan művelt) asztrológia sok esetben meglepően hasznos eredményeket ad, és több esetben elég pontosan előre jelzett pl. rossz időszakokat (melyekre így felkészülve enyhíteni tudtam rajtuk).


A feng-shui-t el tudom képzelni, hogy működik, lévén a lakókörnyezetről (és esetleg a munkakörnyezetről) szól, az pedig erőteljesen meghatározza az ember mindennapjait, kedélyállapotát, lelkiállapotát, stb. Ezeken keresztül pedig a teljesítő képességét.


Agykontroll tanfolyamot végeztem. Nekem nem úgy működött, ahogy vártam, de nem tartom lehetetlennek, hogy sokmindent meg lehessen csinálni vele. Ezzel együtt baromi veszélyesnek is látom, pont azért, mert olyan erők felett kapunk rendelkezési jogot, amihez sem a szakértelmünk, sem a felelősségünk nincs meg...


Az álomfejtésben úgy nem hiszek, ahogy az álmoskönyvek írják. Ahogy a kérdező is mondja, szubjektív. Az adott ember idegrendszerének visszhangjai, amit az adott ember mély ismerete nélkül elég hazárdos értelmezgetni.


A többiben nem hiszek, főleg a szellemekkel, és hasonlókkal lehet kiakasztani: túl sokan élnek szelleműzésből, és túl sok az olyan ember, aki a minimális természettudományos ismereteknek is híján lévén a padló recsegését is képes mindenféle természetfeletti lények mászkálásának betudni. (Ha lenne pofám, biztos valami szellemirtónak állnék, a technológiai ismereteim megvannak, hogy látványos "szellemfogásokat" tudjak prezentálni, hadd "vakuljon a paraszt". :) De sajna nincs pofám, kénytelen vagyok továbbra is áramkörök tervezésével és programozással megkeresni a napi betevőt. :-P)

2010. jún. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Amiben hiszek: agykontroll, reinkarnáció, természetfeletti lények.

Még nem döntöttem el: karma. :)

Nem hiszek benne: horoszkóp (a legtöbb fajtájában legalábbis), jóslás, feng-shui.

2010. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

egyikben se

mint bizonytalan emberek mankói

humbuk

2010. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Amiben hiszek: reinkarnáció, okkultizmus, természetfeletti lények(de nem a vámpírokban :)), és abban,hogy a csillagjegyek adnak egy alapot az emberek jelleméhez.


A karmán még gondolkodom:)

2010. jún. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kriptozoológiai lények. (Csupakabra, jeti, nessie, stb. [Aki szerint meg ez "beteges" meg hasonlók, annak pedig egy AIDS-essel való szexben gazdag szép napot kívánok.])

Többit elolvasgatom, igazán nem hiszek bennük, de az alapvető kíváncsiság megvan bennem :D

2010. jún. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!