Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki tud példát Mandela-effe...

Valaki tud példát Mandela-effektusra?

Figyelt kérdés
Sok Mandela-effektusról/hatásról olvastam az interneten külföldi(amerikai) oldalakon, viszont a nagyrésze olyan volt amiről a gyerekkorukból emlékeznek. Én persze nem beszéltem angolul vagy tudtam akármit is amerikáról így érdekelt, hogy valaki tud-e olyasmi Mandela-effektust amire mi is emlékezhetünk. (A Mandela-effektus az, amikor több ember másképp emlékszik egy adott dologra, mint ahogyan volt)

2018. aug. 24. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen szinten nem.
2018. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
82%
Magyar lottósorsolás: "6-os, faszt, 9-es!"
2018. aug. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A Monopolys manuson a monokli. Én mindig úgy emlékeztem, hogy van rajta, de tökre nincs. Mickey egér nadrágtartóján a sárga gomb, ami szintén nincs rajta. Fura.
2018. aug. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Hát én nem vagyok már fiatal,de élénken él bennem amikor gyermekként a 80-as évek elején szomorúan kérdeztem anyukámtól, miért olyan szomorú Mona Lisa a képen ? Olyan jó lenne, ha mosolyogna, aztán tessék...


[link]

Ez olyan ami beleég az emberbe, nem lehet hogy rosszul emlékszik

2018. aug. 25. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3# Ezekre en is igy emlekszek. De akkor nem? :0
2018. aug. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
71%
Nekem a Monopoly emberke a legdurvább. VOLT monoklija, tudom mert sokat játszottunk egy kerek fekete kis műanyag darabbal emiatt. Az összes unokatesóm is emlékszik rá és egy családi összejövetelen előszedtük a dobozt, hogy megnézzük. Pasztmek tényleg nincs rajta a figurán...
2018. aug. 26. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
A gondolkodó szobor Rodintől. Meg mernék rá esküdni, hogy ökölben volt a keze, amit a homlokának támasztott. Angol nyelvű fórumokon sokan emlékeznek ugyanígy.
2019. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
93%

Meg a Fruit of the Loom ruhamárka logója. Én úgy emlékeztem, hogy a gyümölcsök egy bőségszaruból kandikálnak ki, közben meg soha nem is volt bőségszaru! Ez azért különös, mert rengetegen emlékeznek a bőségszarura,honnan az égből jutott volna ennyi embernek magától eszébe, hogy eredetileg ott kellene lennie egy ilyen speciálisan kinéző tárgynak?!

A Ford logója is fura nekem. Mi az a kis farkinca ott az F betűnél? És a Volkswagen logójában a V és W között mióta van rés?

2019. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!