Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek a hatodik érzékben?...

Ti hisztek a hatodik érzékben? ( megérzéseitekben) és tudtok rá írni példát?

Figyelt kérdés
2018. szept. 13. 22:45
1 2
 1/14 anonim válasza:
83%

Igen, hiszek benne.

Pl. egy szombati napon a nagytatám nem jött át hozzánk, pedig megígérte, hogy jön. Egész nap rossz érzésem volt, hogy valami rossz történt vele. Éreztem, hogy menjek hozzá, valami nincs rendben. De akkor túlságosan meleg volt és nem mentem. A nagytatám meghalt aznap. Soha nem fogom megbocsájtani magamnak, hogy nem hallgattam a megérzésemre és nem mentem át hozzá.😢😢

2018. szept. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
88%

Hiszek az intuícióban. Hogy nem csak a rációval lehet megragadni a valóságot, hanem valami más is van, ami inkább ösztönös érzés, intuitív benyomás. Igen, sokszor volt ilyen. Pl. meg lehet érezni, ha megcsalnak, csak érzed, hogy valami megváltozott. Vagy volt, hogy megéreztem, hogy tetszem egy férfinak.

De ezer és egy más dolgot a munka világában, döntésekkel kapcsolatban, és figyelek is az érzéseimre.Ja, és nem vagyok ezoterikus.

2018. szept. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Részvétem kedves 70%!

A nagyapád érzi biztosan a szereteted, ott ahol most van, ez biztos. Ez a legszebb dolog mit adhatunk: az őszinte szeretet. Szerencsés ember a nagyapád, az ő lelke nyugodtan pihen. Büszke és szerető szívvel figyeli lépteid. A szeretet örök! :)


Nem hiszem, hanem tudom, hogy van hatodik érzékünk. Sok példát írhatnék, de ez a téma nem érdekel engem. Nekem ez túl magas, túl ijesztő. Nem foglalkozom inkább vele.

Mire gondoltál Kérdező? A szerelemben nekem pl. nincs hatodik érzékem, hisz nekem ez nem fontos.

Pedig, sztem ez érdekel téged ebben a kategóriában....

Remélem másoknak, van vmi tapasztalata, erre én is kíváncsi vagyok. :)

2018. szept. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
74%
Két éve vagyok együtt a Párommal. Naponta fordul elő olyan hogy kitaláljuk egymás gondolatát. Sokszor ha eldöntöm hogy felhívon nap közben akkor egyszerre hívjuk egymást. Vagy ki sem mond dolgokat és én tudom mit akar, mit szeretne.
2018. szept. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Valamiképp igen. Van egy srác akivel anno volt köztünk valami de nem voltunk együtt. Aztán ő átkerült egy másik munkahelyre így ritkábban láttam. De odavoltam érte. Akkortájt sokszor előfordult hogy görcsölt a gyomrom. Nem volt rossz érzés, inkább furcsa. Ekkor általában a rákövetkező napon (de max egy héten belül) összefutottunk, láttam a városban (vidéki nagyvárosról van szó) és nem szándékosan, tehát sosem előre megbeszélt helyeken, időpintokon volt illetve sem nem az én sem nem az ő munkahelyénél hanem teljesen random módokon.
2018. szept. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sokszor megérzem, hogy átb×nak, de nem merek ellene tenni. Érzem, hogy ki csipáz, de nem merek közeledni hozzá.
2018. szept. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
simán működik ...
2018. szept. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 User-Agent ***** válasza:
Először azt kéne tudnom mi az a hatodik érzék? Milyen funkciója van?
2018. szept. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 User-Agent ***** válasza:
24%

Már kitaláltam mi a hatodik érzék. Egyensúlyérzék, igaz? :D [link]

Most, hogy ezen is túl vagyunk, vajon mi lehet a 7.érzék?

2018. szept. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen van.De hosszú lenne leírni...
2018. szept. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!